Finance

Zoznamy
Prečo akcie NLCINDIA stúpli 4,79%?
Preskúmať podrobnejšie
NLCINDIA:NSE
NLC India Ltd
257,10 INR
+4,79%
(+11,75) 1 d.
14. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre NLCINDIA…
Otvoriť
245,35 INR
Vysoká
258,25 INR
Nízka
243,65 INR
Trh. kap.
357,39 mld.
Priem. obj.
1,44 mil.
Objem
2,33 mil.
Dividenda
1,50 %
Štvrťročná dividenda
0,96 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
22. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
10,72
Max. za 52 týž.
387,80 INR
Min. za 52 týž.
230,00 INR
Výnosy na akciu
23,99 INR
Akcie v obehu
1,39 mld.
Počet zamestnancov
10 tis.
Otvoriť
245,35 INR
Vysoká
258,25 INR
Nízka
243,65 INR
Trh. kap.
357,39 mld.
Priem. obj.
1,44 mil.
Objem
2,33 mil.
Dividenda
1,50 %
Štvrťročná dividenda
0,96 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
22. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
10,72
Max. za 52 týž.
387,80 INR
Min. za 52 týž.
230,00 INR
Výnosy na akciu
23,99 INR
Akcie v obehu
1,39 mld.
Počet zamestnancov
10 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
NLC India Limited is a central public sector undertaking under the administrative control of the Ministry of Coal, Government of India. It annually produces about 30 million tonnes of lignite from opencast mines at Neyveli in the state of Tamil Nadu in southern India and at Barsingsar in Bikaner district of Rajasthan state. The lignite is used at pithead thermal power stations of 3640 MW installed capacity to produce electricity. Its joint venture has a 1000 MW thermal power station using coal. Lately, it has diversified into renewable energy production and installed 1404 MW solar power plant to produce electricity from photovoltaic cells and 51 MW electricity from windmills. It was incorporated in 1956 and was wholly owned by the Government of India. A small portion of its stock was sold to the public to list its shares on stock exchanges where its shares are traded. Wikipedia
Informácie o subjekte NLC India Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci9,74 tis.
Dátum založenia1956
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Posledný report
12. 8. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.1 2027
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (INR)
47,17 mld. / 48,71 mld.
Hovor o zárobkoch za 1. štvrťrok fiškálneho roka 2027
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
41,78 mld.
44,43 mld.
50,59 mld.
47,17 mld.
Cena predaného tovaru
7,12 mld.
9,43 mld.
6,91 mld.
12,50 mld.
Náklady na výnosy
7,12 mld.
9,43 mld.
6,91 mld.
12,50 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
6,15 mld.
7,05 mld.
6,50 mld.
5,88 mld.
Prevádzkové náklady
26,14 mld.
26,17 mld.
28,95 mld.
26,62 mld.
Celkové prevádzkové náklady
33,27 mld.
35,60 mld.
35,86 mld.
39,11 mld.
Prevádzkové príjmy
8,52 mld.
8,83 mld.
14,73 mld.
8,05 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
3,59 mld.
2,29 mld.
-1,15 mld.
2,28 mld.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
9,21 mld.
8,43 mld.
15,18 mld.
6,52 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
9,21 mld.
8,43 mld.
14,29 mld.
6,52 mld.
Výdavky na daň z príjmu
1,97 mld.
1,19 mld.
362,00 mil.
2,15 mld.
Platná daňová sadzba
21,34 %
14,08 %
2,39 %
33,04 %
Ostatné prevádzkové náklady
14,51 mld.
13,16 mld.
15,50 mld.
14,08 mld.
Čistý príjem
6,65 mld.
6,66 mld.
13,93 mld.
4,84 mld.
Čistá zisková marža
15,92 %
14,99 %
27,55 %
10,27 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
4,50 mld.
-
Úrokové náklady
-2,89 mld.
-2,69 mld.
-3,60 mld.
-3,82 mld.
Čisté úrokové náklady
-2,89 mld.
-2,69 mld.
905,70 mil.
-3,82 mld.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
5,48 mld.
5,97 mld.
6,95 mld.
6,66 mld.
EBITDA
13,96 mld.
13,52 mld.
20,65 mld.
14,00 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu