Finance

Popisi
Zašto je NAZARA skočio 3,02%?
Istražite detaljnije
NAZARA:NSE
Nazara Technologies Ltd
419,00 INR
+3,02%
(+12,30) 1D
16. lis, 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za NAZARA...
Otvori
407,00 INR
Najviša
419,90 INR
Najniža
405,60 INR
Trž. kap.
170,27 mlr.
Prosj. kol.
1,52 mil.
Količina
1,80 mil.
52-tjed. najviša
419,90 INR
52-tjed. najniža
215,70 INR
EPS
−0,52 INR
Broj djelatnika
76
Otvori
407,00 INR
Najviša
419,90 INR
Najniža
405,60 INR
Trž. kap.
170,27 mlr.
Prosj. kol.
1,52 mil.
Količina
1,80 mil.
52-tjed. najviša
419,90 INR
52-tjed. najniža
215,70 INR
EPS
−0,52 INR
Broj djelatnika
76
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Nazara Technologies is an Indian video game development company that has business interests in mobile games, esports, and sports media. Founded in 1999, it is based in Mumbai, India, and through the years acquired several companies turned into subsidiaries, including WildWorks, Curve Games, and Sportskeeda. Wikipedia
Nazara Technologies Ltd – informacije
Glavni izvršni direktorSavio Saldanha
Zaposlenici76
Osnovano1999
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijanazara.com
Posljednje izvješće
4. kol 2026.
Fiskalno razdoblje
Kvart.1 2027
−2,16 INR / 0,40 INR
−640,00%podbačaj
Prihod/procjena (INR)
4,29 mlr. / 4,79 mlr.
−10,47%podbačaj
Izvješće o zaradi za fiskalni 1. kv. 2027
Čeka se izvješće o zaradi
Ukratko
Uvidi iz najnovijih vijesti i izvješća
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
5,26 mlr.
4,06 mlr.
3,98 mlr.
4,29 mlr.
Trošak prodane robe
1,70 mlr.
848,10 mil.
795,50 mil.
676,60 mil.
Trošak prihoda
1,70 mlr.
848,10 mil.
795,50 mil.
676,60 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
2,45 mlr.
2,18 mlr.
2,31 mlr.
2,76 mlr.
Poslovni rashod
3,55 mlr.
3,13 mlr.
2,87 mlr.
3,62 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
5,25 mlr.
3,98 mlr.
3,67 mlr.
4,30 mlr.
Poslovni prihod
11,80 mil.
80,50 mil.
309,50 mil.
−12,30 mil.
Ostali neposlovni prihod
11,04 mlr.
113,40 mil.
−11,75 mlr.
87,80 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−417,10 mil.
139,10 mil.
424,50 mil.
−802,30 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
8,75 mlr.
150,20 mil.
−11,53 mlr.
−584,20 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−77,80 mil.
50,70 mil.
−132,40 mil.
22,40 mil.
Efektivna porezna stopa
18,65 %
36,45 %
−31,19 %
−2,79 %
Ostali poslovni rashodi
491,60 mil.
356,70 mil.
112,30 mil.
388,40 mil.
Neto dohodak
−293,50 mil.
98,40 mil.
469,50 mil.
−799,20 mil.
Neto profitna marža
−5,57 %
2,42 %
11,80 %
−18,64 %
Zarada po dionici
24,42
0,30
1,27
−2,16
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
94,00 mil.
-
Izdaci za kamate
−67,70 mil.
−43,40 mil.
−62,30 mil.
−35,60 mil.
Neto izdaci za kamate
−67,70 mil.
−43,40 mil.
31,70 mil.
−35,60 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
608,20 mil.
597,00 mil.
455,20 mil.
477,10 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
638,50 mil.
274,65 mil.
735,82 mil.
564,10 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije