Finance

Zoznamy
MTU:EPA
Manitou BF SA
19,94 €
-0,20%
(-0,040) 1 d.
14. 10., 10:34:39 GMT+2  ·   EUR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre MTU…
Otvoriť
19,90 €
Vysoká
20,05 €
Nízka
19,84 €
Trh. kap.
790,99 mil.
Priem. obj.
11,22 tis.
Objem
1,25 tis.
Pomer cena/zárobky
8,74
Max. za 52 týž.
24,35 €
Min. za 52 týž.
16,90 €
Výnosy na akciu
2,28 €
Akcie v obehu
39,67 mil.
Počet zamestnancov
6 tis.
Otvoriť
19,90 €
Vysoká
20,05 €
Nízka
19,84 €
Trh. kap.
790,99 mil.
Priem. obj.
11,22 tis.
Objem
1,25 tis.
Pomer cena/zárobky
8,74
Max. za 52 týž.
24,35 €
Min. za 52 týž.
16,90 €
Výnosy na akciu
2,28 €
Akcie v obehu
39,67 mil.
Počet zamestnancov
6 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Manitou is a French heavy equipment manufacturer that makes forklifts, cherry pickers, telehandlers, and other heavy equipment. Manitou started in France in 1957 when Marcel Braud designed the first forklift truck for use in rough terrain. Its headquarters are in Ancenis. The firm expanded internationally, with Manitou UK formed in 1971, Manitou Italia in 1985, Manitou BeNeLux in 1990, Manitou Portugal in 1993, Manitou Australia in 2004, Manitou Vostok in 2005, and Manitou Poland in 2007. Company revenues first exceeded €1 billion in 2007. Yanmar purchased 6.26% of the company in 2012. Manitou was a finalist at the European Rental Awards 2019 organised by the European Rental Association. In November 2022, it was announced Manitou had acquired one of its authorised service and repair companies, the Castelfranco-based, Gi.Erre. In December 2022, it was announced Manitou had acquired an 82 percent stake in easyLi, the Chasseneuil-du-Poitou-based producer of lithium-ion batteries. Wikipedia
Informácie o subjekte Manitou BF SA
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci6,03 tis.
Dátum založenia1. 1. 1957
Hlavné sídlo-
OdvetvieMachine industry
Posledný report
30. 7. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
- / -
Porovnanie výnosov s odhadom (EUR)
713,97 mil. / 703,60 mil.
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene EUR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene EUR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
644,89 mil.
644,89 mil.
713,97 mil.
713,97 mil.
Cena predaného tovaru
528,47 mil.
528,47 mil.
588,51 mil.
588,51 mil.
Náklady na výnosy
528,47 mil.
528,47 mil.
588,51 mil.
588,51 mil.
Náklady na výskum a vývoj
12,47 mil.
12,47 mil.
13,73 mil.
13,73 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
65,59 mil.
65,59 mil.
68,66 mil.
68,66 mil.
Prevádzkové náklady
77,02 mil.
77,02 mil.
82,15 mil.
82,15 mil.
Celkové prevádzkové náklady
605,50 mil.
605,50 mil.
670,67 mil.
670,67 mil.
Prevádzkové príjmy
39,39 mil.
39,39 mil.
43,30 mil.
43,30 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-561,50 tis.
-561,50 tis.
-500,00
-500,00
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
27,19 mil.
27,19 mil.
39,27 mil.
39,27 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
35,27 mil.
35,27 mil.
39,78 mil.
39,78 mil.
Výdavky na daň z príjmu
9,31 mil.
9,31 mil.
13,64 mil.
13,64 mil.
Platná daňová sadzba
34,23 %
34,23 %
34,72 %
34,72 %
Ostatné prevádzkové náklady
-1,04 mil.
-1,04 mil.
-233,50 tis.
-233,50 tis.
Čistý príjem
17,87 mil.
17,87 mil.
25,63 mil.
25,63 mil.
Čistá zisková marža
2,77 %
2,77 %
3,59 %
3,59 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
37,67 mil.
37,67 mil.
28,12 mil.
28,12 mil.
Úrokové náklady
-37,97 mil.
-37,97 mil.
-32,42 mil.
-32,42 mil.
Čisté úrokové náklady
-291,50 tis.
-291,50 tis.
-4,30 mil.
-4,30 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
53,75 mil.
53,75 mil.
57,61 mil.
57,61 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu