Finance

Zoznamy
Q3 2026 – zárobky • vydané • Výnos na akciu bol prekonaný +0,21% • Výnosy boli prekonané +1,51%
Zobraziť výsledky
MSA:NYSE
MSA Safety Inc
170,14 USD
+0,09%
(+0,15) 1 d.
6. 11., 16:00:04 GMT-5  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre MSA…
Otvoriť
168,44 USD
Vysoká
171,42 USD
Nízka
167,70 USD
Trh. kap.
6,55 mld.
Priem. obj.
260,08 tis.
Objem
460,80 tis.
Dividenda
1,27 %
Štvrťročná dividenda
0,54 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
15. 5. 2026
Pomer cena/zárobky
21,87
Max. za 52 týž.
208,92 USD
Min. za 52 týž.
152,86 USD
Výnosy na akciu
7,78 USD
Beta
0,92
Akcie v obehu
38,52 mil.
Počet zamestnancov
5 tis.
Otvoriť
168,44 USD
Vysoká
171,42 USD
Nízka
167,70 USD
Trh. kap.
6,55 mld.
Priem. obj.
260,08 tis.
Objem
460,80 tis.
Dividenda
1,27 %
Štvrťročná dividenda
0,54 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
15. 5. 2026
Pomer cena/zárobky
21,87
Max. za 52 týž.
208,92 USD
Min. za 52 týž.
152,86 USD
Výnosy na akciu
7,78 USD
Beta
0,92
Akcie v obehu
38,52 mil.
Počet zamestnancov
5 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Mine Safety Appliances, or MSA Safety Incorporated, is an American manufacturer and supplier of safety equipment designed for use in a variety of hazardous conditions in industries such as construction, the military, fire service, and chemical, oil, and gas production. MSA is based in the Pittsburgh suburb of Cranberry. Best known for its Bakelite Skullgard hard hat, the company’s product line includes gas monitoring and detection instruments, filter-type respirators, gas masks, breathing apparatus used by firefighters, thermal imaging cameras, firefighter helmets, ballistic body armor, military communications systems, a broad range of industrial head and fall protection products, and safety products for Do-It-Yourself consumers. The corporation's assets are managed through two business segments: MSA North America and MSA International. MSA has sales and manufacturing operations throughout the world and sells products to customers in more than 140 countries. Wikipedia
Informácie o subjekte MSA Safety Inc
Generálny riaditeľSteve Blanco
Zamestnanci5,3 tis.
Dátum založenia14. 6. 1914
Hlavné sídlo-
OdvetvieIndustrials
Odvetvie-
Hodnotenia analytikov
Na základe hodnotení akcií MSA od 3 analytikov, ktoré poskytli za posledné tri mesiace
Odloženie nákupu a predaja
Nákup
0
Odloženie nákupu a predaja
3
Predaj
0
Prognóza na 12 mesiacov
Na základe údajov od 3 analytikov z Wall Street, ktorí ponúkali 12‑mesačné cieľové ceny akcií MSA v posledných troch mesiacoch.
Najvyššia
Aktuálna 170,14 USD
220,00 USD (+29,31%)
Priemerná
212,00 USD (+24,60%)
Najnižšia
206,00 USD (+21,08%)
Analytik
Odporúčanie
Akcia
Cieľová cena
Predpokladané
Dátum
Quinn Fredrickson
Robert W. Baird
Hold
Maintained
210,00 USD
+23,4%
11/04/2026
Brian Brophy
Stifel Nicolaus
Hold
Maintained
206,00 USD
+21,1%
11/03/2026
Tomohiko Sano
J.P. Morgan
Hold
Maintained
220,00 USD
+29,3%
10/13/2026
Jeff Van Sinderen
B. Riley Securities
Hold
Downgraded
195,00 USD
+14,6%
08/03/2026
Ross Sparenblek
William Blair
Buy
Reiterated
-
-
07/09/2026
Michael Shlisky
D.A. Davidson
Buy
Maintained
206,00 USD
+21,1%
05/11/2026
Robert Mason CFA
Robert W. Baird
Hold
Maintained
197,00 USD
+15,8%
05/06/2026
Stephen Volkmann
Jefferies
Hold
Initiated
180,00 USD
+5,8%
03/31/2026
Posledný report
3. 11. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.3 2026
2,09 USD / 2,09 USD
+0,21%nárast
Porovnanie výnosov s odhadom (USD)
536,43 mil. / 528,44 mil.
+1,51%nárast
Hovor o zárobkoch za 3. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
12/2025
3/2026
6/2026
9/2026
Výnosy
510,91 mil.
463,63 mil.
503,33 mil.
536,43 mil.
Cena predaného tovaru
271,52 mil.
244,05 mil.
254,04 mil.
292,20 mil.
Náklady na výnosy
271,52 mil.
244,05 mil.
254,04 mil.
292,20 mil.
Náklady na výskum a vývoj
16,16 mil.
16,36 mil.
19,15 mil.
19,96 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
99,93 mil.
99,46 mil.
106,36 mil.
111,37 mil.
Prevádzkové náklady
116,09 mil.
115,82 mil.
125,51 mil.
131,34 mil.
Celkové prevádzkové náklady
387,61 mil.
359,87 mil.
379,55 mil.
423,54 mil.
Prevádzkové príjmy
123,30 mil.
103,77 mil.
123,78 mil.
112,89 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-1,62 mil.
1,64 mil.
1,34 mil.
1,44 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
113,25 mil.
92,99 mil.
111,39 mil.
81,95 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
116,55 mil.
97,51 mil.
115,27 mil.
98,70 mil.
Výdavky na daň z príjmu
26,32 mil.
21,72 mil.
25,19 mil.
23,56 mil.
Platná daňová sadzba
23,24 %
23,36 %
22,62 %
28,75 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
86,93 mil.
71,27 mil.
86,19 mil.
58,40 mil.
Čistá zisková marža
17,02 %
15,37 %
17,12 %
10,89 %
Výnosy na akciu
2,38
1,99
2,40
2,09
Príjem z úrokov a investícií
5,86 mil.
-
-
-
Úrokové náklady
-8,43 mil.
-7,70 mil.
-7,95 mil.
-13,76 mil.
Čisté úrokové náklady
-2,57 mil.
-7,70 mil.
-7,95 mil.
-13,76 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
132,76 mil.
118,82 mil.
139,80 mil.
132,50 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-989,00 tis.
160,00 tis.
228,00 tis.
249,00 tis.
Transakcie osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme
Údaje o transakciách osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme pochádzajú zo zdrojov tretích strán. Ďalšie informácie
Osoba s prístupom k neverejným informáciám o firme
Pozícia
Typ
Dátum
Akcie
Suma
1. strana
Nadchádzajúce udalosti
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu