Finanses

Saraksti
MRU:TSE
Metro Inc
96,11 CA$
+1,07%
(+1,02) 1 d.
16. okt., 11:23:58 GMT-4  ·   CAD
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: MRU…
Atvērt
95,44 CA$
Augsta
96,24 CA$
Zema
95,07 CA$
Tirgus kapitalizācija
20,01 mljrd.
Vid. apjoms
705,23 tūkst.
Apjoms
70,33 tūkst.
Dividende
1,70%
Ceturkšņa dividendes
0,41 CA$
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 22. okt.
Cenas/peļņas attiecība
22,88
Augstākā 52 ned.
101,30 CA$
Zemākā 52 ned.
86,63 CA$
Peļņa uz vienu akciju
4,20 CA$
Beta
0,15
Apgrozībā esošās akcijas
207,68 milj.
Darbinieku skaits
99 tūkst.
Atvērt
95,44 CA$
Augsta
96,24 CA$
Zema
95,07 CA$
Tirgus kapitalizācija
20,01 mljrd.
Vid. apjoms
705,23 tūkst.
Apjoms
70,33 tūkst.
Dividende
1,70%
Ceturkšņa dividendes
0,41 CA$
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 22. okt.
Cenas/peļņas attiecība
22,88
Augstākā 52 ned.
101,30 CA$
Zemākā 52 ned.
86,63 CA$
Peļņa uz vienu akciju
4,20 CA$
Beta
0,15
Apgrozībā esošās akcijas
207,68 milj.
Darbinieku skaits
99 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Metro Inc. is a Canadian supermarket chain operating in the provinces of Quebec and Ontario. The company is based in Montreal, Quebec, with head office at 11011 Boulevard Maurice-Duplessis. Metro is the third-largest grocer in Canada, after Loblaw Companies Limited and Sobeys. Super C is the discount supermarket division operated in Quebec with 123 stores, averaging 4,000 m². In Ontario, Metro has 144 discount supermarkets under the Food Basics banner, which are very similar to the Super C stores. Large Metro stores in Quebec operate under the Metro Plus name. Metro also operates 51 groceries stores under the Marché Richelieu banner. In November 2007, Metro reported a 9.3% increase in earnings for the fiscal year ending September 29, 2007, making $276.6 million in 2007 compared to $253 million in 2006. In 2011 Metro acquired a majority stake in Marché Adonis, one of Quebec's biggest ethnic food retailers specializing in Mediterranean food. In a March 2020 press release, Metro announced that it will invest about $420 million within next five years for the construction of a new automated distribution centre for fresh and frozen products, which they hope to open in 2023. Wikipedia
Par “Metro Inc”
ĢenerāldirektorsEric Richer La Flèche
Darbinieki99 tūkst.
Dibināšanas datums1947. gada 22. dec.
Galvenais birojsMontreāla, Kvebeka, Kanāda
Sektors-
Tīmekļa vietnemaintenance.metro.ca
Pēdējais pārskats
2026. gada 12. aug.
Finanšu periods
cet.3 2026
1,24 CA$ / 1,24 CA$
+0,11%pārsniedz prognozēto
Ieņēmumi/aptuveni (CAD)
6,97 mljrd. / 6,91 mljrd.
+0,86%pārsniedz prognozēto
2026. fiskālā gada 3. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: CAD
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: CAD
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūl.
Ieņēmumi
5,11 mljrd.
5,29 mljrd.
5,11 mljrd.
6,97 mljrd.
Pārdoto preču izmaksas
4,11 mljrd.
4,24 mljrd.
4,09 mljrd.
5,66 mljrd.
Ieņēmumu vērtība
4,11 mljrd.
4,24 mljrd.
4,09 mljrd.
5,66 mljrd.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
527,80 milj.
557,60 milj.
538,90 milj.
725,10 milj.
Darbības izdevumi
667,60 milj.
701,20 milj.
683,20 milj.
918,70 milj.
Kopējie darbības izdevumi
4,78 mljrd.
4,95 mljrd.
4,77 mljrd.
6,58 mljrd.
Ienākumi no pamatdarbības
329,70 milj.
340,20 milj.
343,90 milj.
389,90 milj.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
-300,00 tūkst.
-
-
-
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
286,00 milj.
301,70 milj.
327,00 milj.
279,50 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
287,90 milj.
302,90 milj.
306,60 milj.
339,40 milj.
Ienākuma nodokļa izdevumi
69,00 milj.
75,40 milj.
80,40 milj.
68,20 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
24,13%
24,99%
24,59%
24,40%
Citi darbības izdevumi
-
-
-
-
Neto ienākumi
216,00 milj.
225,50 milj.
246,50 milj.
211,10 milj.
Tīrās peļņas ienesīgums
4,23%
4,27%
4,82%
3,03%
Peļņa par akciju
1,13
1,16
1,11
1,24
Procentu un ieguldījumu ienākumi
14,70 milj.
-
-
-
Procentu izdevumi
-56,20 milj.
-37,30 milj.
-37,30 milj.
-50,50 milj.
Neto procentu izdevumi
-41,50 milj.
-37,30 milj.
-37,30 milj.
-50,50 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
139,80 milj.
143,60 milj.
144,30 milj.
193,60 milj.
EBITDA
469,50 milj.
483,80 milj.
488,20 milj.
583,50 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
1,90 milj.
1,20 milj.
-20,40 milj.
2,10 milj.
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes