Finance

Listák
Nyereség – Q2 2027 • 2 napon belül
Részletek megtekintése
MRPL:NSE
Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd
174,07 INR
+1,13%
(+1,94) 1 n
okt. 12., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: MRPL…
Megnyitás
175,00 INR
Magas
175,30 INR
Alacsony
171,50 INR
Piaci tőkeérték
305,17 Mrd
Átlagos forgalom
11,45 M
Forgalom
5,43 M
Osztalék
2,30%
Negyedéves osztalék
1,00 INR
Osztalékfizetés dátuma
2024. aug. 9.
Árfolyam/nyereség arány
9,71
52 hetes legmagasabb ár
212,31 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
136,02 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
17,93 INR
Kinnlevő részvények
1,75 Mrd
Alkalmazottak száma
2 E
Megnyitás
175,00 INR
Magas
175,30 INR
Alacsony
171,50 INR
Piaci tőkeérték
305,17 Mrd
Átlagos forgalom
11,45 M
Forgalom
5,43 M
Osztalék
2,30%
Negyedéves osztalék
1,00 INR
Osztalékfizetés dátuma
2024. aug. 9.
Árfolyam/nyereség arány
9,71
52 hetes legmagasabb ár
212,31 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
136,02 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
17,93 INR
Kinnlevő részvények
1,75 Mrd
Alkalmazottak száma
2 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited, is a division of Oil and Natural Gas Corporation which is under the ownership of the Ministry of Petroleum and Natural Gas of the Government of India. Established in 1988, the refinery is located at Katipalla, north from the centre of Mangalore. The refinery was established after displacing five villages, namely, Bala, Kalavar, Kuthetoor, Katipalla, and Adyapadi. The refinery has a versatile design with high flexibility to process crudes of various API gravities with a high degree of automation. MRPL has a design capacity to process 15 million metric tonnes per annum and is the only refinery in India to have two hydrocrackers producing premium diesel. It also has a polypropylene unit with a capacity of 0.44 million metric tonnes per year. It is one among the two refineries in India to have two CCRs producing high octane unleaded petrol. Currently, the refinery processes around 14.65 million tonnes of crude per year. The company's revenues stood at ₹60,062.02 crore in 2020. MRPL, which was a joint sector company, became a public-sector undertaking after the acquisition of a majority of its shares by ONGC. Wikipedia
Mangalore Refinery and Petrochmcls Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók2,45 E
Alapítva1988. márc. 7.
Székhely-
Ágazat-
Webhelymrpl.co.in
Következő hívás: 2 nap múlva
okt. 15., Cs, 8:00
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2027
- / -
Bevétel/becsült (INR)
- / 249,70 Mrd
2027. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés: közelgő bevételek
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték INR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték INR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
226,49 Mrd
247,12 Mrd
241,60 Mrd
382,54 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
200,74 Mrd
210,55 Mrd
213,27 Mrd
357,02 Mrd
Értékesítés költsége
200,74 Mrd
210,55 Mrd
213,27 Mrd
357,02 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
1,74 Mrd
1,84 Mrd
3,18 Mrd
1,77 Mrd
Működési költség
14,56 Mrd
12,63 Mrd
2,86 Mrd
16,36 Mrd
Működési költségek összesen
215,31 Mrd
223,18 Mrd
216,13 Mrd
373,38 Mrd
Működési bevétel
11,18 Mrd
23,94 Mrd
25,47 Mrd
9,16 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
612,50 M
393,40 M
-332,97 M
708,90 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
9,63 Mrd
22,20 Mrd
12,33 Mrd
12,46 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
9,63 Mrd
22,20 Mrd
12,89 Mrd
7,74 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
3,36 Mrd
7,69 Mrd
11,16 Mrd
3,00 Mrd
Hatékony adókulcs
34,88%
34,64%
90,51%
24,08%
Egyéb működési költségek
9,12 Mrd
6,88 Mrd
-4,26 Mrd
10,58 Mrd
Nettó jövedelem
6,27 Mrd
14,51 Mrd
1,17 Mrd
9,46 Mrd
Nettó haszonkulcs
2,77%
5,87%
0,48%
2,47%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
509,69 M
-
Kamatköltség
-2,19 Mrd
-2,19 Mrd
-2,03 Mrd
-2,44 Mrd
Nettó kamatkiadások
-2,19 Mrd
-2,19 Mrd
-1,52 Mrd
-2,44 Mrd
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
3,71 Mrd
3,91 Mrd
3,95 Mrd
4,01 Mrd
EBITDA
14,85 Mrd
27,22 Mrd
29,07 Mrd
12,96 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások