Finance

Popisi
Zašto je MHRIL skočio 5,27%?
Istražite detaljnije
MHRIL:NSE
Mahindra Holidays and Resorts India Ltd
201,07 INR
+5,27%
(+10,06) 1D
14. lis, 15:30:03 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za MHRIL...
Otvori
190,01 INR
Najviša
202,13 INR
Najniža
190,01 INR
Trž. kap.
40,56 mlr.
Prosj. kol.
115,53 tis.
Količina
258,16 tis.
P/E omjer
77,10
52-tjed. najviša
345,95 INR
52-tjed. najniža
184,91 INR
EPS
2,61 INR
Dionice u optjecaju
132,90 mil.
Broj djelatnika
6 tis.
Otvori
190,01 INR
Najviša
202,13 INR
Najniža
190,01 INR
Trž. kap.
40,56 mlr.
Prosj. kol.
115,53 tis.
Količina
258,16 tis.
P/E omjer
77,10
52-tjed. najviša
345,95 INR
52-tjed. najniža
184,91 INR
EPS
2,61 INR
Dionice u optjecaju
132,90 mil.
Broj djelatnika
6 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Club Mahindra is an Indian hospitality company established on 20 September 1996. It is a subsidiary of the Mahindra Group and operates a timeshare network of resorts across India and internationally. Wikipedia
Mahindra Holidays and Resorts India Ltd – informacije
Glavni izvršni direktorManoj Bhat
Zaposlenici5,68 tis.
Osnovano20. ruj 1996.
SjedišteChennai, Tamil Nadu, Indija
Sektor-
Web-lokacijaclubmahindra.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
7,17 mlr.
7,53 mlr.
8,20 mlr.
7,33 mlr.
Trošak prodane robe
2,31 mlr.
2,55 mlr.
3,22 mlr.
2,70 mlr.
Trošak prihoda
2,31 mlr.
2,55 mlr.
3,22 mlr.
2,70 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
-
-
2,42 mlr.
-
Poslovni rashod
4,34 mlr.
4,58 mlr.
3,53 mlr.
4,60 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
6,65 mlr.
7,13 mlr.
6,75 mlr.
7,29 mlr.
Poslovni prihod
521,44 mil.
397,58 mil.
1,46 mlr.
34,04 mil.
Ostali neposlovni prihod
321,08 mil.
297,65 mil.
−991,03 mil.
407,26 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
355,05 mil.
115,40 mil.
653,16 mil.
−31,95 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
355,05 mil.
226,02 mil.
184,96 mil.
−31,95 mil.
Izdaci za porez na dohodak
185,66 mil.
101,35 mil.
238,29 mil.
53,64 mil.
Efektivna porezna stopa
52,29 %
87,82 %
36,48 %
−167,92 %
Ostali poslovni rashodi
3,34 mlr.
3,53 mlr.
24,24 mil.
3,50 mlr.
Neto dohodak
178,54 mil.
22,31 mil.
415,56 mil.
−86,64 mil.
Neto profitna marža
2,49 %
0,30 %
5,07 %
−1,18 %
Zarada po dionici
-
-
-
2,69
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
759,80 mil.
-
Izdaci za kamate
−481,26 mil.
−472,35 mil.
−469,53 mil.
−470,67 mil.
Neto izdaci za kamate
−481,26 mil.
−472,35 mil.
290,27 mil.
−470,67 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
1,01 mlr.
1,04 mlr.
1,09 mlr.
1,09 mlr.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
1,50 mlr.
680,35 mil.
1,78 mlr.
362,05 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije