Finanses

Saraksti
Kāpēc uzņēmuma MDMA akciju cena ir samazinājusies 10,00%?
Atklājiet vairāk iespēju
MDMA:CNSX
Pharmala Biotech Holdings Inc
0,18 CA$
-10,00%
(-0,020) 1 d.
15. okt., 14:52:53 GMT-4  ·   CAD
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: MDMA…
Atvērt
0,20 CA$
Augsta
0,20 CA$
Zema
0,18 CA$
Tirgus kapitalizācija
19,55 milj.
Vid. apjoms
164,30 tūkst.
Apjoms
220,16 tūkst.
Augstākā 52 ned.
0,33 CA$
Zemākā 52 ned.
0,08 CA$
Peļņa uz vienu akciju
-0,02 CA$
Darbinieku skaits
3
Atvērt
0,20 CA$
Augsta
0,20 CA$
Zema
0,18 CA$
Tirgus kapitalizācija
19,55 milj.
Vid. apjoms
164,30 tūkst.
Apjoms
220,16 tūkst.
Augstākā 52 ned.
0,33 CA$
Zemākā 52 ned.
0,08 CA$
Peļņa uz vienu akciju
-0,02 CA$
Darbinieku skaits
3
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Par “Pharmala Biotech Holdings Inc”
Ģenerāldirektors-
Darbinieki3
Dibināšanas datums2021
Galvenais birojsToronto, Ontārio, Kanāda
Sektors-
Tīmekļa vietnepharmala.ca
Pēdējais pārskats
2026. gada 29. jūl.
Finanšu periods
cet.3 2026
- / -
Ieņēmumi/aptuveni (CAD)
513,23 tūkst. / -
2026. fiskālā gada 3. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: CAD
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: CAD
2025. g. aug.
2025. g. nov.
2026. g. febr.
2026. g. maijs
Ieņēmumi
267,38 tūkst.
206,44 tūkst.
280,58 tūkst.
513,23 tūkst.
Pārdoto preču izmaksas
34,04 tūkst.
34,84 tūkst.
22,41 tūkst.
174,69 tūkst.
Ieņēmumu vērtība
34,04 tūkst.
34,84 tūkst.
22,41 tūkst.
174,69 tūkst.
Izpētes un izstrādes izdevumi
44,91 tūkst.
41,10 tūkst.
40,53 tūkst.
44,91 tūkst.
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
404,68 tūkst.
320,96 tūkst.
367,29 tūkst.
472,32 tūkst.
Darbības izdevumi
553,47 tūkst.
498,41 tūkst.
559,82 tūkst.
810,59 tūkst.
Kopējie darbības izdevumi
587,50 tūkst.
533,25 tūkst.
582,22 tūkst.
985,28 tūkst.
Ienākumi no pamatdarbības
-320,13 tūkst.
-326,81 tūkst.
-301,64 tūkst.
-472,05 tūkst.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
-41,00 tūkst.
-16,84 tūkst.
-46,18 tūkst.
-40,97 tūkst.
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
-361,13 tūkst.
-409,70 tūkst.
-337,70 tūkst.
-499,76 tūkst.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
-361,13 tūkst.
-343,65 tūkst.
-347,82 tūkst.
-513,01 tūkst.
Ienākuma nodokļa izdevumi
-
-
-
-
Spēkā esošā nodokļu likme
-
-
-
-
Citi darbības izdevumi
-
-
-
-
Neto ienākumi
-361,13 tūkst.
-409,70 tūkst.
-337,70 tūkst.
-499,76 tūkst.
Tīrās peļņas ienesīgums
-135,07%
-198,46%
-120,35%
-97,37%
Peļņa par akciju
-
-
-
-
Procentu un ieguldījumu ienākumi
-
-
-
-
Procentu izdevumi
-
-
-
-
Neto procentu izdevumi
-
-
-
-
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
29,19 tūkst.
29,76 tūkst.
29,74 tūkst.
30,02 tūkst.
EBITDA
-306,98 tūkst.
-313,10 tūkst.
-287,95 tūkst.
-458,08 tūkst.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes