Finance

Zoznamy
MAFL:LON
Mineral & Financial Investments Ltd
42,90 GBX
+0,94%
(+0,40) 1 d.
16. 10., 12:29:18 GMT+1  ·   GBX
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre MAFL…
Otvoriť
41,25 GBX
Vysoká
44,00 GBX
Nízka
41,25 GBX
Trh. kap.
16,67 mil.
Priem. obj.
52,12 tis.
Objem
20,76 tis.
Pomer cena/zárobky
5,09
Max. za 52 týž.
57,62 GBX
Min. za 52 týž.
31,00 GBX
Výnosy na akciu
0,08 GBX
Akcie v obehu
38,86 mil.
Počet zamestnancov
0
Otvoriť
41,25 GBX
Vysoká
44,00 GBX
Nízka
41,25 GBX
Trh. kap.
16,67 mil.
Priem. obj.
52,12 tis.
Objem
20,76 tis.
Pomer cena/zárobky
5,09
Max. za 52 týž.
57,62 GBX
Min. za 52 týž.
31,00 GBX
Výnosy na akciu
0,08 GBX
Akcie v obehu
38,86 mil.
Počet zamestnancov
0
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Mineral & Financial Investments Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci0
Dátum založenia2004
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene GBP
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene GBP
3/2025
6/2025
9/2025
12/2025
Výnosy
672,00 tis.
672,00 tis.
1,49 mil.
1,49 mil.
Cena predaného tovaru
-
-
-
-
Náklady na výnosy
-
-
-
-
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
161,00 tis.
161,00 tis.
140,00 tis.
140,00 tis.
Prevádzkové náklady
161,00 tis.
161,00 tis.
190,00 tis.
190,00 tis.
Celkové prevádzkové náklady
161,00 tis.
161,00 tis.
190,00 tis.
190,00 tis.
Prevádzkové príjmy
511,00 tis.
511,00 tis.
1,30 mil.
1,30 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
18,50 tis.
18,50 tis.
20,50 tis.
20,50 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
474,50 tis.
474,50 tis.
1,32 mil.
1,32 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
474,50 tis.
474,50 tis.
1,32 mil.
1,32 mil.
Výdavky na daň z príjmu
11,50 tis.
11,50 tis.
22,00 tis.
22,00 tis.
Platná daňová sadzba
2,42 %
2,42 %
1,67 %
1,67 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
463,00 tis.
463,00 tis.
1,30 mil.
1,30 mil.
Čistá zisková marža
68,90 %
68,90 %
87,15 %
87,15 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu