Finance

Popisi
LNZ:VIE
Lenzing AG
10,94 €
−1,62%
(−0,18) 1D
15. lis, 17:36:00 GMT+2  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za LNZ...
Otvori
11,02 €
Najviša
11,34 €
Najniža
10,82 €
Trž. kap.
801,06 mil.
Prosj. kol.
145,55 tis.
Količina
238,96 tis.
52-tjed. najviša
21,95 €
52-tjed. najniža
10,26 €
EPS
−3,42 €
Dionice u optjecaju
38,62 mil.
Broj djelatnika
8 tis.
Otvori
11,02 €
Najviša
11,34 €
Najniža
10,82 €
Trž. kap.
801,06 mil.
Prosj. kol.
145,55 tis.
Količina
238,96 tis.
52-tjed. najviša
21,95 €
52-tjed. najniža
10,26 €
EPS
−3,42 €
Dionice u optjecaju
38,62 mil.
Broj djelatnika
8 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
The Lenzing Group is an international group with its headquarters in Lenzing, Austria, and production sites in all major markets. Lenzing produces wood-based viscose fibers, modal fibers, lyocell fibers and filament yarn, which are used in the textile industry — in clothing, home textiles and technical textiles — as well as in the nonwovens industry. In addition, the company is active in mechanical and plant engineering. The Lenzing Group markets its products under the brand names Tencel, Veocel, Lenzing Ecovero and Lenzing. Wikipedia
Lenzing AG – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici7,56 tis.
Osnovano1892
SjedišteLenzing, Gornja Austrija, Austrija
SektorCommodity chemical
Web-lokacijalenzing.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
630,90 mil.
630,43 mil.
615,70 mil.
651,70 mil.
Trošak prodane robe
634,60 mil.
502,59 mil.
518,90 mil.
517,50 mil.
Trošak prihoda
634,60 mil.
502,59 mil.
518,90 mil.
517,50 mil.
Izdaci za istraživanje i razvoj
7,30 mil.
7,64 mil.
8,40 mil.
9,80 mil.
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
99,90 mil.
100,96 mil.
98,50 mil.
104,70 mil.
Poslovni rashod
84,70 mil.
72,95 mil.
56,70 mil.
90,60 mil.
Ukupni poslovni rashodi
719,30 mil.
575,53 mil.
575,60 mil.
608,10 mil.
Poslovni prihod
−88,40 mil.
54,90 mil.
40,10 mil.
43,60 mil.
Ostali neposlovni prihod
−100,00 tis.
202,00 tis.
−100,00 tis.
200,00 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
−133,50 mil.
−34,96 mil.
11,50 mil.
8,50 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
−120,90 mil.
35,02 mil.
22,80 mil.
8,80 mil.
Izdaci za porez na dohodak
−600,00 tis.
6,43 mil.
−1,20 mil.
8,10 mil.
Efektivna porezna stopa
0,45 %
−18,39 %
−10,43 %
95,29 %
Ostali poslovni rashodi
−22,50 mil.
−35,65 mil.
−50,20 mil.
−23,90 mil.
Neto dohodak
−134,50 mil.
−41,01 mil.
300,00 tis.
−3,90 mil.
Neto profitna marža
−21,32 %
−6,50 %
0,05 %
−0,60 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
-
-
Izdaci za kamate
−32,40 mil.
−16,52 mil.
−17,20 mil.
−34,60 mil.
Neto izdaci za kamate
−32,40 mil.
−16,52 mil.
−17,20 mil.
−34,60 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
72,30 mil.
129,72 mil.
116,60 mil.
123,30 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije