Finanses

Saraksti
LNR:TSE
Linamar Corp
91,74 CA$
-0,36%
(-0,33) 1 d.
15. okt., 16:00:01 GMT-4  ·   CAD
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: LNR…
Atvērt
92,01 CA$
Augsta
92,81 CA$
Zema
89,89 CA$
Tirgus kapitalizācija
5,41 mljrd.
Vid. apjoms
165,55 tūkst.
Apjoms
328,78 tūkst.
Dividende
1,40%
Ceturkšņa dividendes
0,32 CA$
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 24. aug.
Cenas/peļņas attiecība
8,01
Augstākā 52 ned.
110,58 CA$
Zemākā 52 ned.
70,00 CA$
Peļņa uz vienu akciju
11,45 CA$
Beta
0,97
Apgrozībā esošās akcijas
58,98 milj.
Darbinieku skaits
37 tūkst.
Atvērt
92,01 CA$
Augsta
92,81 CA$
Zema
89,89 CA$
Tirgus kapitalizācija
5,41 mljrd.
Vid. apjoms
165,55 tūkst.
Apjoms
328,78 tūkst.
Dividende
1,40%
Ceturkšņa dividendes
0,32 CA$
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 24. aug.
Cenas/peļņas attiecība
8,01
Augstākā 52 ned.
110,58 CA$
Zemākā 52 ned.
70,00 CA$
Peļņa uz vienu akciju
11,45 CA$
Beta
0,97
Apgrozībā esošās akcijas
58,98 milj.
Darbinieku skaits
37 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Linamar Corporation is a manufacturing company serving the mobility, access, agriculture, and MedTech industries. The company has three operating segments: Industrial, Mobility, and eLIN. The company has several groups. The eLIN Product Solutions Group specialises in electrification, while McLaren Engineering provides design, development, and testing services. Linamar MedTech, the company's medical group, focuses on manufacturing medical devices and precision medical components. Linamar has 26,550 employees in 65 manufacturing locations, 14 R&D centres, and 28 sales offices in 17 countries in North and South America, Europe, and Asia, which generated sales of $6.5 billion in 2021. It is Canada's second-largest automobile parts manufacturer. Based in Guelph, Ontario, the company's various operations employ more than 29,000 people worldwide in a total of 60 manufacturing plants, 8 R&D centres, and 25 sales offices in 17 countries located in North and South America, Europe, and Asia. Total sales in 2018 were $7.6 billion. Wikipedia
Par “Linamar Corp”
ĢenerāldirektorsLinda Hasenfratz | Linda Hasenfratz
Darbinieki37 tūkst.
Dibināšanas datums1966. gada 16. aug.
Galvenais birojsGuelph, Ontārio, Kanāda
SektorsAuto Parts
Tīmekļa vietnelinamar.com
Pēdējais pārskats
2026. gada 12. aug.
Finanšu periods
cet.2 2026
3,08 CA$ / 3,13 CA$
-1,45%nesasniedz prognozēto
Ieņēmumi/aptuveni (CAD)
3,14 mljrd. / 3,01 mljrd.
+4,23%pārsniedz prognozēto
2026. fiskālā gada 2. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: CAD
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: CAD
2025. g. sept.
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
Ieņēmumi
2,54 mljrd.
2,52 mljrd.
2,94 mljrd.
3,14 mljrd.
Pārdoto preču izmaksas
2,17 mljrd.
2,17 mljrd.
2,49 mljrd.
2,69 mljrd.
Ieņēmumu vērtība
2,17 mljrd.
2,17 mljrd.
2,49 mljrd.
2,69 mljrd.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
141,74 milj.
145,38 milj.
164,06 milj.
172,45 milj.
Darbības izdevumi
139,87 milj.
149,24 milj.
163,73 milj.
172,60 milj.
Kopējie darbības izdevumi
2,31 mljrd.
2,32 mljrd.
2,65 mljrd.
2,87 mljrd.
Ienākumi no pamatdarbības
227,63 milj.
200,04 milj.
289,23 milj.
272,74 milj.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
-6,21 milj.
-6,13 milj.
-4,98 milj.
-7,48 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
229,11 milj.
148,03 milj.
298,61 milj.
256,21 milj.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
229,11 milj.
148,03 milj.
298,61 milj.
256,21 milj.
Ienākuma nodokļa izdevumi
59,93 milj.
37,30 milj.
77,24 milj.
73,10 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
26,16%
25,20%
25,87%
28,53%
Citi darbības izdevumi
-1,87 milj.
-582,00 tūkst.
-331,00 tūkst.
151,00 tūkst.
Neto ienākumi
169,17 milj.
110,73 milj.
221,37 milj.
183,10 milj.
Tīrās peļņas ienesīgums
6,66%
4,40%
7,53%
5,83%
Peļņa par akciju
2,51
2,28
3,28
3,08
Procentu un ieguldījumu ienākumi
6,73 milj.
7,24 milj.
6,02 milj.
6,22 milj.
Procentu izdevumi
-22,29 milj.
-21,80 milj.
-21,83 milj.
-21,59 milj.
Neto procentu izdevumi
-15,56 milj.
-14,56 milj.
-15,81 milj.
-15,37 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
-
-
-
-
EBITDA
380,62 milj.
338,17 milj.
455,79 milj.
438,94 milj.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-
-
-
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes