Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) JSL ennyivel: 2,11%?
Ásson mélyebbre
JSL:NSE
Jindal Stainless Ltd
721,85 INR
+2,11%
(+14,95) 1 n
okt. 13., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: JSL…
Megnyitás
703,00 INR
Magas
723,00 INR
Alacsony
700,60 INR
Piaci tőkeérték
594,85 Mrd
Átlagos forgalom
1,07 M
Forgalom
449,28 E
Osztalék
0,55%
Negyedéves osztalék
1,00 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 21.
Árfolyam/nyereség arány
18,32
52 hetes legmagasabb ár
884,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
652,25 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
39,39 INR
Kinnlevő részvények
479,22 M
Alkalmazottak száma
7 E
Megnyitás
703,00 INR
Magas
723,00 INR
Alacsony
700,60 INR
Piaci tőkeérték
594,85 Mrd
Átlagos forgalom
1,07 M
Forgalom
449,28 E
Osztalék
0,55%
Negyedéves osztalék
1,00 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 21.
Árfolyam/nyereség arány
18,32
52 hetes legmagasabb ár
884,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
652,25 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
39,39 INR
Kinnlevő részvények
479,22 M
Alkalmazottak száma
7 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Jindal Stainless Limited is an Indian stainless steel maker headquartered in New Delhi. It is a part of OP Jindal group. The firm has a melt capacity of 2.9 million tonnes per annum which makes it the largest stainless steel producer of India. Incorporated in 1970, it ranks among the top 5 stainless steel makers of the world. Jindal Stainless has two stainless steel manufacturing complexes in India, in the states of Haryana and Odisha and one overseas manufacturing unit in Indonesia. It has 14 global offices across the world. Its Managing Director, Abhyuday Jindal is the current president of the Indian Chamber of Commerce. Wikipedia
Jindal Stainless Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók6,84 E
Alapítva1970
Székhely-
Ágazat-
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 4.
Pénzügyi időszak
Negyedév1 2027
9,32 INR / 9,22 INR
+1,08%túlteljesítés
Bevétel/becsült (INR)
112,79 Mrd / 104,73 Mrd
+7,70%túlteljesítés
2027. pénzügyi év, N1 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték INR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték INR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
108,93 Mrd
105,18 Mrd
113,37 Mrd
112,79 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
84,99 Mrd
81,66 Mrd
41,63 Mrd
88,87 Mrd
Értékesítés költsége
84,99 Mrd
81,66 Mrd
41,63 Mrd
88,87 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
2,45 Mrd
2,56 Mrd
2,83 Mrd
2,93 Mrd
Működési költség
12,67 Mrd
12,13 Mrd
60,76 Mrd
13,65 Mrd
Működési költségek összesen
97,67 Mrd
93,79 Mrd
102,38 Mrd
102,52 Mrd
Működési bevétel
11,26 Mrd
11,39 Mrd
10,99 Mrd
10,27 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
896,80 M
1,02 Mrd
-2,51 Mrd
1,18 Mrd
EBT, szokatlan tételekkel együtt
10,78 Mrd
10,82 Mrd
11,12 Mrd
10,34 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
10,61 Mrd
11,12 Mrd
11,38 Mrd
10,34 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
2,70 Mrd
2,54 Mrd
2,78 Mrd
2,65 Mrd
Hatékony adókulcs
25,08%
23,52%
25,00%
25,63%
Egyéb működési költségek
7,60 Mrd
6,88 Mrd
55,15 Mrd
7,70 Mrd
Nettó jövedelem
8,07 Mrd
8,29 Mrd
8,44 Mrd
7,69 Mrd
Nettó haszonkulcs
7,41%
7,88%
7,44%
6,82%
Egy részvényre jutó eredmény
9,62
-
10,64
9,32
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
2,67 Mrd
-
Kamatköltség
-1,41 Mrd
-1,34 Mrd
-946,40 M
-1,46 Mrd
Nettó kamatkiadások
-1,41 Mrd
-1,34 Mrd
1,73 Mrd
-1,46 Mrd
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
2,62 Mrd
2,69 Mrd
2,78 Mrd
3,02 Mrd
EBITDA
13,83 Mrd
13,67 Mrd
13,47 Mrd
12,92 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások