Finance

Zoznamy
Prečo akcie JAIBALAJI klesli 3,87%?
Preskúmať podrobnejšie
JAIBALAJI:NSE
Jai Balaji Industries Ltd.
72,01 INR
-3,87%
(-2,90) 1 d.
16. 10., 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre JAIBALAJI…
Otvoriť
74,92 INR
Vysoká
75,99 INR
Nízka
72,00 INR
Trh. kap.
65,69 mld.
Priem. obj.
868,22 tis.
Objem
1,11 mil.
Pomer cena/zárobky
45,45
Max. za 52 týž.
98,20 INR
Min. za 52 týž.
53,65 INR
Výnosy na akciu
1,58 INR
Akcie v obehu
96,38 mil.
Počet zamestnancov
4 tis.
Otvoriť
74,92 INR
Vysoká
75,99 INR
Nízka
72,00 INR
Trh. kap.
65,69 mld.
Priem. obj.
868,22 tis.
Objem
1,11 mil.
Pomer cena/zárobky
45,45
Max. za 52 týž.
98,20 INR
Min. za 52 týž.
53,65 INR
Výnosy na akciu
1,58 INR
Akcie v obehu
96,38 mil.
Počet zamestnancov
4 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Jai Balaji Group is a steel manufacturer with captive power generation and plants in nine locations. It also has plans to set up a steel, cement, and power project at Raghunathpur. The group has a presence at Raniganj, Liluah and Rourkela. In 2011, the company bought Nilachal Iron & Power, which is based in Saraikela. Wikipedia
Informácie o subjekte Jai Balaji Industries Ltd.
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci4,22 tis.
Dátum založenia1999
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
13,53 mld.
13,29 mld.
17,45 mld.
16,83 mld.
Cena predaného tovaru
9,80 mld.
9,71 mld.
13,10 mld.
12,01 mld.
Náklady na výnosy
9,80 mld.
9,71 mld.
13,10 mld.
12,01 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
410,10 mil.
421,80 mil.
987,50 mil.
470,00 mil.
Prevádzkové náklady
3,32 mld.
3,34 mld.
3,70 mld.
3,61 mld.
Celkové prevádzkové náklady
13,13 mld.
13,06 mld.
16,80 mld.
15,63 mld.
Prevádzkové príjmy
408,20 mil.
228,70 mil.
649,30 mil.
1,20 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
134,90 mil.
77,60 mil.
-460,20 mil.
33,70 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
397,90 mil.
146,70 mil.
424,40 mil.
1,09 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
397,90 mil.
146,70 mil.
209,80 mil.
1,09 mld.
Výdavky na daň z príjmu
133,10 mil.
31,20 mil.
210,70 mil.
240,50 mil.
Platná daňová sadzba
33,45 %
21,27 %
49,65 %
22,01 %
Ostatné prevádzkové náklady
2,60 mld.
2,61 mld.
2,39 mld.
2,83 mld.
Čistý príjem
264,80 mil.
115,50 mil.
213,70 mil.
852,30 mil.
Čistá zisková marža
1,96 %
0,87 %
1,22 %
5,07 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
104,10 mil.
-
Úrokové náklady
-145,20 mil.
-159,60 mil.
-77,20 mil.
-138,70 mil.
Čisté úrokové náklady
-145,20 mil.
-159,60 mil.
26,90 mil.
-138,70 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
311,10 mil.
315,00 mil.
319,20 mil.
315,80 mil.
EBITDA
716,85 mil.
462,72 mil.
957,72 mil.
1,51 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu