Finance

Popisi
Zašto je JAIBALAJI pao 3,87%?
Istražite detaljnije
JAIBALAJI:NSE
Jai Balaji Industries Ltd.
72,01 INR
−3,87%
(−2,90) 1D
16. lis, 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za JAIBALAJI...
Otvori
74,92 INR
Najviša
75,99 INR
Najniža
72,00 INR
Trž. kap.
65,69 mlr.
Prosj. kol.
868,22 tis.
Količina
1,11 mil.
P/E omjer
45,45
52-tjed. najviša
98,20 INR
52-tjed. najniža
53,65 INR
EPS
1,58 INR
Dionice u optjecaju
96,38 mil.
Broj djelatnika
4 tis.
Otvori
74,92 INR
Najviša
75,99 INR
Najniža
72,00 INR
Trž. kap.
65,69 mlr.
Prosj. kol.
868,22 tis.
Količina
1,11 mil.
P/E omjer
45,45
52-tjed. najviša
98,20 INR
52-tjed. najniža
53,65 INR
EPS
1,58 INR
Dionice u optjecaju
96,38 mil.
Broj djelatnika
4 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Jai Balaji Group is a steel manufacturer with captive power generation and plants in nine locations. It also has plans to set up a steel, cement, and power project at Raghunathpur. The group has a presence at Raniganj, Liluah and Rourkela. In 2011, the company bought Nilachal Iron & Power, which is based in Saraikela. Wikipedia
Jai Balaji Industries Ltd. – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici4,22 tis.
Osnovano1999
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijajaibalajigroup.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti INR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti INR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
13,53 mlr.
13,29 mlr.
17,45 mlr.
16,83 mlr.
Trošak prodane robe
9,80 mlr.
9,71 mlr.
13,10 mlr.
12,01 mlr.
Trošak prihoda
9,80 mlr.
9,71 mlr.
13,10 mlr.
12,01 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
410,10 mil.
421,80 mil.
987,50 mil.
470,00 mil.
Poslovni rashod
3,32 mlr.
3,34 mlr.
3,70 mlr.
3,61 mlr.
Ukupni poslovni rashodi
13,13 mlr.
13,06 mlr.
16,80 mlr.
15,63 mlr.
Poslovni prihod
408,20 mil.
228,70 mil.
649,30 mil.
1,20 mlr.
Ostali neposlovni prihod
134,90 mil.
77,60 mil.
−460,20 mil.
33,70 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
397,90 mil.
146,70 mil.
424,40 mil.
1,09 mlr.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
397,90 mil.
146,70 mil.
209,80 mil.
1,09 mlr.
Izdaci za porez na dohodak
133,10 mil.
31,20 mil.
210,70 mil.
240,50 mil.
Efektivna porezna stopa
33,45 %
21,27 %
49,65 %
22,01 %
Ostali poslovni rashodi
2,60 mlr.
2,61 mlr.
2,39 mlr.
2,83 mlr.
Neto dohodak
264,80 mil.
115,50 mil.
213,70 mil.
852,30 mil.
Neto profitna marža
1,96 %
0,87 %
1,22 %
5,07 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
-
-
104,10 mil.
-
Izdaci za kamate
−145,20 mil.
−159,60 mil.
−77,20 mil.
−138,70 mil.
Neto izdaci za kamate
−145,20 mil.
−159,60 mil.
26,90 mil.
−138,70 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
311,10 mil.
315,00 mil.
319,20 mil.
315,80 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
716,85 mil.
462,72 mil.
957,72 mil.
1,51 mlr.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije