Finance

Listák
Nyereség – Q2 2027 • 5 napon belül
Részletek megtekintése
INDIACEM:NSE
India Cements Ltd
295,50 INR
-1,30%
(-3,90) 1 n
okt. 14., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: INDIACEM…
Megnyitás
300,65 INR
Magas
302,15 INR
Alacsony
295,20 INR
Piaci tőkeérték
91,67 Mrd
Átlagos forgalom
219,00 E
Forgalom
104,27 E
Árfolyam/nyereség arány
88,65
52 hetes legmagasabb ár
485,80 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
289,20 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
3,33 INR
Kinnlevő részvények
309,66 M
Alkalmazottak száma
1 E
Megnyitás
300,65 INR
Magas
302,15 INR
Alacsony
295,20 INR
Piaci tőkeérték
91,67 Mrd
Átlagos forgalom
219,00 E
Forgalom
104,27 E
Árfolyam/nyereség arány
88,65
52 hetes legmagasabb ár
485,80 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
289,20 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
3,33 INR
Kinnlevő részvények
309,66 M
Alkalmazottak száma
1 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
The India Cements Limited is a cement manufacturing company based in Chennai. It is the 9th largest listed cement company in India by revenue. The company was headed by former International Cricket Council chairman and Board of Control for Cricket in India president N. Srinivasan. It was established in 1946 by S. N. N. Sankaralinga Iyer and the first plant was set up at Thalaiyuthu in Tamil Nadu in 1949. It has seven integrated cement plants in Tamil Nadu, Telangana and Andhra Pradesh, one in Rajasthan and two grinding units, one each in Tamil Nadu and Maharashtra with a capacity of 15.6 million tonnes per annum. Sankar Cement, Coramandel Cement and Raasi Gold are the brands owned by India Cements. India Cements directly owned the Indian Premier League franchise Chennai Super Kings from 2008. It then transferred ownership to a separate entity named Chennai Super Kings Cricket Ltd., after the Supreme Court of India struck down the controversial amendment to the BCCI constitution's clause 6.2.4 that had allowed board officials to have commercial interests in the IPL and the Champions League T20 on 22 January 2015. Wikipedia
India Cements Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók1,42 E
Alapítva1946
SzékhelyCsennai, Tamilnádu, India
Ágazat-
Következő hívás: 5 nap múlva
okt. 19., H, 12:30
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2027
- / 1,40 INR
Bevétel/becsült (INR)
- / 10,91 Mrd
2027. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés: közelgő bevételek
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték INR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték INR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
11,17 Mrd
11,14 Mrd
12,29 Mrd
10,19 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
8,23 Mrd
6,55 Mrd
9,31 Mrd
6,57 Mrd
Értékesítés költsége
8,23 Mrd
6,55 Mrd
9,31 Mrd
6,57 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
578,10 M
2,12 Mrd
1,13 Mrd
677,80 M
Működési költség
2,87 Mrd
4,55 Mrd
2,20 Mrd
2,78 Mrd
Működési költségek összesen
11,10 Mrd
11,10 Mrd
11,51 Mrd
9,36 Mrd
Működési bevétel
66,70 M
43,30 M
772,36 M
837,80 M
Egyéb nem működési bevétel
290,00 M
237,00 M
-415,93 M
34,50 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
43,90 M
-45,40 M
687,72 M
358,00 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
104,00 M
39,30 M
368,82 M
610,80 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-44,20 M
-18,70 M
92,72 M
89,50 M
Hatékony adókulcs
-100,68%
41,19%
13,48%
25,00%
Egyéb működési költségek
1,55 Mrd
1,68 Mrd
320,10 M
1,39 Mrd
Nettó jövedelem
88,10 M
-26,70 M
595,00 M
268,50 M
Nettó haszonkulcs
0,79%
-0,24%
4,84%
2,63%
Egy részvényre jutó eredmény
-0,22
0,00
2,23
1,48
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
197,26 M
-
Kamatköltség
-252,70 M
-241,00 M
-233,75 M
-261,50 M
Nettó kamatkiadások
-252,70 M
-241,00 M
-36,49 M
-261,50 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
744,70 M
747,30 M
752,53 M
719,40 M
EBITDA
809,35 M
304,23 M
1,47 Mrd
1,54 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások