Finance

Zoznamy
Prečo akcie HY klesli 3,82%?
Preskúmať podrobnejšie
HY:NYSE
Hyster-Yale Materials Handling
29,21 USD
-3,82%
(-1,16) 1 d.
29,21 USD
0,00% (0,00)
Po uzavretí
Zavreté: 16. 10., 16:00:05 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre HY…
Otvoriť
30,22 USD
Vysoká
31,86 USD
Nízka
29,21 USD
Trh. kap.
523,75 mil.
Priem. obj.
132,56 tis.
Objem
109,46 tis.
Dividenda
5,00 %
Štvrťročná dividenda
0,37 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
1. 9. 2026
Max. za 52 týž.
41,30 USD
Min. za 52 týž.
26,40 USD
Výnosy na akciu
-6,57 USD
Beta
1,63
Akcie v obehu
14,49 mil.
Počet zamestnancov
8 tis.
Otvoriť
30,22 USD
Vysoká
31,86 USD
Nízka
29,21 USD
Trh. kap.
523,75 mil.
Priem. obj.
132,56 tis.
Objem
109,46 tis.
Dividenda
5,00 %
Štvrťročná dividenda
0,37 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
1. 9. 2026
Max. za 52 týž.
41,30 USD
Min. za 52 týž.
26,40 USD
Výnosy na akciu
-6,57 USD
Beta
1,63
Akcie v obehu
14,49 mil.
Počet zamestnancov
8 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Hyster-Yale Materials Handling, Inc., through its wholly owned operating subsidiary, Hyster-Yale Group, Inc., designs, engineers, manufactures, sells and services a comprehensive line of lift trucks and aftermarket parts marketed globally primarily under the Hyster and Yale brand names. It was spun off from NACCO Industries in 2012, but had been running as a standalone company within NACCO since 2002. Subsidiaries of Hyster-Yale Group include Nuvera Fuel Cells, LLC, an alternative-power technology company focused on fuel-cell stacks and related systems, on-site hydrogen production and dispensing systems, and Bolzoni S.p.A., a leading worldwide producer of attachments, forks and lift tables under the Bolzoni Auramo and Meyer brand names. Hyster-Yale Materials Handling was listed as a Fortune 1000 company in 2014, 2015 and 2016. Wikipedia
Informácie o subjekte Hyster-Yale Materials Handling
Generálny riaditeľAlfred M. Rankin Jr.
Zamestnanci7,5 tis.
Dátum založenia1991
Hlavné sídloCleveland, Ohio, Spojené štáty americké
OdvetvieMachine industry
Hodnotenia analytikov
Na základe hodnotení akcií HY od 2 analytikov, ktoré poskytli za posledné tri mesiace
Nákup
Nákup
2
Odloženie nákupu a predaja
0
Predaj
0
Prognóza na 12 mesiacov
Na základe údajov od 2 analytikov z Wall Street, ktorí ponúkali 12‑mesačné cieľové ceny akcií HY v posledných troch mesiacoch.
Najvyššia
Aktuálna 29,21 USD
55,00 USD (+88,29%)
Priemerná
50,00 USD (+71,17%)
Najnižšia
45,00 USD (+54,06%)
Analytik
Odporúčanie
Akcia
Cieľová cena
Predpokladané
Dátum
Ted Jackson
Northland Securities
Buy
Maintained
55,00 USD
+88,3%
09/28/2026
Chip Moore
Roth MKM
Buy
Maintained
45,00 USD
+54,1%
08/06/2026
Posledný report
5. 8. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
-1,64 USD / -2,05 USD
+19,80%nárast
Porovnanie výnosov s odhadom (USD)
812,90 mil. / 804,62 mil.
+1,03%nárast
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
979,10 mil.
923,20 mil.
795,20 mil.
812,90 mil.
Cena predaného tovaru
823,20 mil.
792,20 mil.
670,40 mil.
720,30 mil.
Náklady na výnosy
823,20 mil.
792,20 mil.
670,40 mil.
720,30 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
153,60 mil.
147,20 mil.
152,20 mil.
145,10 mil.
Prevádzkové náklady
153,60 mil.
147,20 mil.
152,20 mil.
145,10 mil.
Celkové prevádzkové náklady
976,80 mil.
939,40 mil.
822,60 mil.
865,40 mil.
Prevádzkové príjmy
2,30 mil.
-16,20 mil.
-27,40 mil.
-52,50 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
500,00 tis.
200,00 tis.
800,00 tis.
1,10 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-4,60 mil.
-41,90 mil.
-32,10 mil.
-23,20 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-3,60 mil.
-20,40 mil.
-30,50 mil.
-56,50 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-2,90 mil.
9,70 mil.
-1,80 mil.
8,10 mil.
Platná daňová sadzba
63,04 %
-23,15 %
5,61 %
-34,91 %
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-2,30 mil.
-52,50 mil.
-30,50 mil.
-31,60 mil.
Čistá zisková marža
-0,23 %
-5,69 %
-3,84 %
-3,89 %
Výnosy na akciu
-0,09
-2,06
-1,64
-1,64
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-8,00 mil.
-7,60 mil.
-7,20 mil.
-7,80 mil.
Čisté úrokové náklady
-8,00 mil.
-7,60 mil.
-7,20 mil.
-7,80 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
13,60 mil.
-4,50 mil.
-16,10 mil.
-41,60 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
Transakcie osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme
Údaje o transakciách osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme pochádzajú zo zdrojov tretích strán. Ďalšie informácie
Osoba s prístupom k neverejným informáciám o firme
Pozícia
Typ
Dátum
Akcie
Suma
1. strana
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu