Finance

Listák
Miért csökkent a(z) HY ennyivel: 2,96%?
Ásson mélyebbre
HY:NYSE
Hyster-Yale Inc
29,21 USD
-2,96%
(-0,89) 1 n
29,21 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 16., 16:00:05 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: HY…
Megnyitás
30,22 USD
Magas
31,86 USD
Alacsony
29,21 USD
Piaci tőkeérték
523,75 M
Átlagos forgalom
132,56 E
Forgalom
109,46 E
Osztalék
5,00%
Negyedéves osztalék
0,37 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 1.
52 hetes legmagasabb ár
41,30 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
26,40 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-6,57 USD
Béta
1,63
Kinnlevő részvények
14,49 M
Alkalmazottak száma
8 E
Megnyitás
30,22 USD
Magas
31,86 USD
Alacsony
29,21 USD
Piaci tőkeérték
523,75 M
Átlagos forgalom
132,56 E
Forgalom
109,46 E
Osztalék
5,00%
Negyedéves osztalék
0,37 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 1.
52 hetes legmagasabb ár
41,30 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
26,40 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-6,57 USD
Béta
1,63
Kinnlevő részvények
14,49 M
Alkalmazottak száma
8 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Hyster-Yale Materials Handling, Inc., through its wholly owned operating subsidiary, Hyster-Yale Group, Inc., designs, engineers, manufactures, sells and services a comprehensive line of lift trucks and aftermarket parts marketed globally primarily under the Hyster and Yale brand names. It was spun off from NACCO Industries in 2012, but had been running as a standalone company within NACCO since 2002. Subsidiaries of Hyster-Yale Group include Nuvera Fuel Cells, LLC, an alternative-power technology company focused on fuel-cell stacks and related systems, on-site hydrogen production and dispensing systems, and Bolzoni S.p.A., a leading worldwide producer of attachments, forks and lift tables under the Bolzoni Auramo and Meyer brand names. Hyster-Yale Materials Handling was listed as a Fortune 1000 company in 2014, 2015 and 2016. Wikipedia
Hyster-Yale Inc információi
VezérigazgatóAlfred M. Rankin Jr.
Munkavállalók7,5 E
Alapítva1991
SzékhelyCleveland, Ohio, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
2 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: HY
Vásárlás
Vásárlás
2
Tartás
0
Eladás
0
12 havi előrejelzés
2 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: HY.
Legmagasabb
Jelenlegi 29,21 USD
55,00 USD (+88,29%)
Átlagos
50,00 USD (+71,17%)
Legalacsonyabb
45,00 USD (+54,06%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Ted Jackson
Northland Securities
Buy
Maintained
55,00 USD
+88,3%
09/28/2026
Chip Moore
Roth MKM
Buy
Maintained
45,00 USD
+54,1%
08/06/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 5.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
-1,64 USD / -2,05 USD
+19,80%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
812,90 M / 804,62 M
+1,03%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
979,10 M
923,20 M
795,20 M
812,90 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
823,20 M
792,20 M
670,40 M
720,30 M
Értékesítés költsége
823,20 M
792,20 M
670,40 M
720,30 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
153,60 M
147,20 M
152,20 M
145,10 M
Működési költség
153,60 M
147,20 M
152,20 M
145,10 M
Működési költségek összesen
976,80 M
939,40 M
822,60 M
865,40 M
Működési bevétel
2,30 M
-16,20 M
-27,40 M
-52,50 M
Egyéb nem működési bevétel
500,00 E
200,00 E
800,00 E
1,10 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-4,60 M
-41,90 M
-32,10 M
-23,20 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-3,60 M
-20,40 M
-30,50 M
-56,50 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-2,90 M
9,70 M
-1,80 M
8,10 M
Hatékony adókulcs
63,04%
-23,15%
5,61%
-34,91%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-2,30 M
-52,50 M
-30,50 M
-31,60 M
Nettó haszonkulcs
-0,23%
-5,69%
-3,84%
-3,89%
Egy részvényre jutó eredmény
-0,09
-2,06
-1,64
-1,64
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-8,00 M
-7,60 M
-7,20 M
-7,80 M
Nettó kamatkiadások
-8,00 M
-7,60 M
-7,20 M
-7,80 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
13,60 M
-4,50 M
-16,10 M
-41,60 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások