Finance

Listák
Miért csökkent a(z) HOT ennyivel: 3,04%?
Ásson mélyebbre
HOT:ETR
HOCHTIEF Aktiengesellschaft
370,40 EUR
-3,04%
(-11,60) 1 n
okt. 15., 9:15:22 GMT+2  ·   EUR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: HOT…
Megnyitás
371,00 EUR
Magas
371,80 EUR
Alacsony
366,40 EUR
Piaci tőkeérték
28,75 Mrd
Átlagos forgalom
70,42 E
Forgalom
9,94 E
Osztalék
1,78%
Negyedéves osztalék
1,65 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. ápr. 30.
Árfolyam/nyereség arány
31,35
52 hetes legmagasabb ár
554,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
242,40 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
11,81 EUR
Kinnlevő részvények
77,71 M
Alkalmazottak száma
63 E
Megnyitás
371,00 EUR
Magas
371,80 EUR
Alacsony
366,40 EUR
Piaci tőkeérték
28,75 Mrd
Átlagos forgalom
70,42 E
Forgalom
9,94 E
Osztalék
1,78%
Negyedéves osztalék
1,65 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. ápr. 30.
Árfolyam/nyereség arány
31,35
52 hetes legmagasabb ár
554,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
242,40 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
11,81 EUR
Kinnlevő részvények
77,71 M
Alkalmazottak száma
63 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Hochtief AG is a global provider of infrastructure technology and construction services, with locations in North America, Australia, and Europe. The Essen based company is primarily active in the fields of high tech, energy transition, and sustainable infrastructure. With the international projects making up 95% of the company's revenue, Hochtief was among the largest international construction firms in 2023. In Australia, the group is active through its subsidiary Cimic. Via its wholly owned subsidiary Turner, Hochtief is a leader in commercial construction in the United States. Since June 2018, Hochtief has held a 20% stake in Abertis. Abertis directly owns 99.1% of the toll road operator Abertis Infraestructuras. Since ACS Group first acquired shares in Hochtief in 2005, it has increased its shareholding to 75.71% in 2023. Wikipedia
HOCHTIEF Aktiengesellschaft információi
VezérigazgatóMarcelino Fernandez Verdes
Munkavállalók63,5 E
Alapítva1875
Székhely-
Ágazat-
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 27.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
- / -
Bevétel/becsült (EUR)
10,74 Mrd / 10,78 Mrd
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték EUR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték EUR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
9,74 Mrd
10,13 Mrd
9,39 Mrd
10,74 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
7,03 Mrd
7,76 Mrd
7,02 Mrd
8,26 Mrd
Értékesítés költsége
7,03 Mrd
7,76 Mrd
7,02 Mrd
8,26 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
1,65 Mrd
1,88 Mrd
1,39 Mrd
1,56 Mrd
Működési költség
2,37 Mrd
2,24 Mrd
2,01 Mrd
2,06 Mrd
Működési költségek összesen
9,40 Mrd
10,01 Mrd
9,03 Mrd
10,33 Mrd
Működési bevétel
344,08 M
118,74 M
366,32 M
417,71 M
Egyéb nem működési bevétel
-
-
-
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
301,53 M
398,68 M
344,60 M
400,54 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
301,53 M
58,45 M
467,13 M
543,78 M
Jövedelemadó-ráfordítás
97,52 M
122,15 M
104,50 M
110,20 M
Hatékony adókulcs
32,34%
30,64%
30,32%
27,51%
Egyéb működési költségek
559,41 M
193,51 M
472,19 M
342,86 M
Nettó jövedelem
174,62 M
246,69 M
210,03 M
257,58 M
Nettó haszonkulcs
1,79%
2,44%
2,24%
2,40%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
41,52 M
48,57 M
49,92 M
60,29 M
Kamatköltség
-122,04 M
-77,66 M
-
-
Nettó kamatkiadások
-80,52 M
-29,09 M
49,92 M
60,29 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
164,41 M
171,88 M
153,35 M
162,26 M
EBITDA
508,49 M
229,81 M
519,66 M
579,96 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások