Finance

Listák
HNI:NYSE
HNI Corp
46,86 USD
-0,40%
(-0,19) 1 n
46,86 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 16., 16:00:04 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: HNI…
Megnyitás
47,23 USD
Magas
48,48 USD
Alacsony
46,73 USD
Piaci tőkeérték
3,38 Mrd
Átlagos forgalom
546,61 E
Forgalom
622,83 E
Osztalék
2,99%
Negyedéves osztalék
0,35 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 28.
Árfolyam/nyereség arány
405,78
52 hetes legmagasabb ár
52,79 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
28,93 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,12 USD
Béta
0,93
Kinnlevő részvények
72,18 M
Alkalmazottak száma
18 E
Megnyitás
47,23 USD
Magas
48,48 USD
Alacsony
46,73 USD
Piaci tőkeérték
3,38 Mrd
Átlagos forgalom
546,61 E
Forgalom
622,83 E
Osztalék
2,99%
Negyedéves osztalék
0,35 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 28.
Árfolyam/nyereség arány
405,78
52 hetes legmagasabb ár
52,79 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
28,93 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,12 USD
Béta
0,93
Kinnlevő részvények
72,18 M
Alkalmazottak száma
18 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
HNI Corporation is one of the largest office furniture manufacturers in the world in regard to revenues resulting from office segment sales. HNI is also the world's leading hearth products company, manufacturing and marketing gas, electric, wood and biomass burning fireplaces, inserts, stoves, facings and accessories. The company was founded in 1944 by engineer C. Maxwell Stanley, advertising executive Clem Hanson, and industrial designer H. Wood Miller. Its headquarters are in Muscatine, Iowa, with operations located in Muscatine, in various other U.S. states, and in Asia. HNI's office furniture brands include The HON Company, Allsteel, Gunlocke, Maxon, HBF, OFM, and Lamex. The corporation's hearth brands, manufactured by Hearth & Home Technologies and offered through multiple retail and new construction channels, include Heatilator, Heat & Glo, Harman, Quadra-Fire, Majestic, Monessen, Fireside Hearth & Home, and Vermont Castings. HNI acquired Kimball International in March 2023. HNI acquired Steelcase Inc. in August 2025 for $2.2 billion. Wikipedia
HNI Corp információi
VezérigazgatóJeffrey D Lorenger
Munkavállalók18,5 E
Alapítva1944
SzékhelyMuscatine, Iowa, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Reuben Garner
Benchmark Co.
Buy
Maintained
65,00 USD
+38,7%
05/07/2026
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 30.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
1,27 USD / 1,04 USD
+22,41%túlteljesítés
Bevétel/becsült (USD)
1,47 Mrd / 1,48 Mrd
-0,32%elmaradás
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2026. jan.
2026. ápr.
2026. júl.
Bevétel
683,80 M
888,40 M
1,35 Mrd
1,47 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
395,40 M
524,30 M
813,80 M
819,20 M
Értékesítés költsége
395,40 M
524,30 M
813,80 M
819,20 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
56,60 M
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
207,30 M
233,80 M
478,70 M
505,20 M
Működési költség
214,40 M
299,60 M
514,90 M
533,00 M
Működési költségek összesen
609,80 M
823,90 M
1,33 Mrd
1,35 Mrd
Működési bevétel
74,00 M
64,50 M
18,80 M
120,20 M
Egyéb nem működési bevétel
-
300,00 E
1,60 M
2,80 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
57,40 M
-47,60 M
-55,70 M
71,20 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
66,80 M
48,10 M
-300,00 E
99,30 M
Jövedelemadó-ráfordítás
16,20 M
1,60 M
-16,90 M
20,10 M
Hatékony adókulcs
28,22%
-3,36%
30,34%
28,23%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
41,20 M
-49,20 M
-38,80 M
51,10 M
Nettó haszonkulcs
6,03%
-5,54%
-2,88%
3,47%
Egy részvényre jutó eredmény
1,10
0,83
0,34
1,27
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-7,20 M
-16,70 M
-20,70 M
-23,70 M
Nettó kamatkiadások
-7,20 M
-16,70 M
-20,70 M
-23,70 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
94,40 M
91,40 M
83,60 M
179,10 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
200,00 E
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások