Finance

Zoznamy
Prečo akcie HMT stúpli 3,08%?
Preskúmať podrobnejšie
HMT:NSE
HMT Ltd
56,49 INR
+3,08%
(+1,69) 1 d.
16. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre HMT…
Otvoriť
54,80 INR
Vysoká
57,00 INR
Nízka
54,80 INR
Trh. kap.
68,02 mld.
Priem. obj.
14,53 tis.
Objem
14,61 tis.
Max. za 52 týž.
72,95 INR
Min. za 52 týž.
41,00 INR
Výnosy na akciu
-3,75 INR
Akcie v obehu
1,20 mld.
Počet zamestnancov
552
Otvoriť
54,80 INR
Vysoká
57,00 INR
Nízka
54,80 INR
Trh. kap.
68,02 mld.
Priem. obj.
14,53 tis.
Objem
14,61 tis.
Max. za 52 týž.
72,95 INR
Min. za 52 týž.
41,00 INR
Výnosy na akciu
-3,75 INR
Akcie v obehu
1,20 mld.
Počet zamestnancov
552
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
HMT Limited, formerly Hindustan Machine Tools Limited, is an Indian state-owned electronics company under the control of the Ministry of Heavy Industries, Government of India. It was founded in 1953 as a machine tool manufacturing company, diversifying into watches, tractors, printing machinery, metal forming presses, die casting and plastic processing machinery, and CNC systems and bearings. HMT is headquartered at Bangalore. The watch making division, HMT Watches, opened in 1961. During the 1970s and 1980s HMT was the largest supplier of wrist watches in India, with popular styles including Janata and Pilot. The division closed in 2016, largely due to mismanagement leading to heavy losses. In the same year, the Government of India also shut down HMT Chinar Watches Ltd., HMT Bearings, and HMT Tractors. HMT Machine Tools Limited still manufactures industrial machines and tools with a work force of around 2,500 in six manufacturing units situated at Bangalore, Kochi, Hyderabad, Pinjore and Ajmer. These mostly serve India's defence, government and educational institutions. HMT's wholly owned subsidiaries include HMT Machine Tools Limited and HMT International Limited. Wikipedia
Informácie o subjekte HMT Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci552
Dátum založenia7. 2. 1953
Hlavné sídloBangalúr, Karnátaka, India
OdvetvieMachine industry
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
258,30 mil.
208,30 mil.
714,40 mil.
289,30 mil.
Cena predaného tovaru
157,70 mil.
46,00 mil.
626,53 mil.
201,30 mil.
Náklady na výnosy
157,70 mil.
46,00 mil.
626,53 mil.
201,30 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
135,00 mil.
166,50 mil.
112,62 mil.
144,70 mil.
Prevádzkové náklady
332,00 mil.
257,90 mil.
494,97 mil.
203,10 mil.
Celkové prevádzkové náklady
489,70 mil.
303,90 mil.
1,12 mld.
404,40 mil.
Prevádzkové príjmy
-231,40 mil.
-95,60 mil.
-407,10 mil.
-115,10 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
75,88 mil.
8,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-390,80 mil.
-272,40 mil.
-348,56 mil.
-292,10 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-390,80 mil.
-272,40 mil.
-353,71 mil.
-292,10 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-
-
25,96 mil.
-
Platná daňová sadzba
-
-
-7,45 %
-
Ostatné prevádzkové náklady
178,90 mil.
74,60 mil.
367,74 mil.
44,10 mil.
Čistý príjem
-390,80 mil.
-272,40 mil.
-374,52 mil.
-292,10 mil.
Čistá zisková marža
-151,30 %
-130,77 %
-52,42 %
-100,97 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
151,39 mil.
-
Úrokové náklady
-159,40 mil.
-176,80 mil.
-174,09 mil.
-177,00 mil.
Čisté úrokové náklady
-159,40 mil.
-176,80 mil.
-22,69 mil.
-177,00 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
18,10 mil.
16,80 mil.
14,61 mil.
14,30 mil.
EBITDA
-213,30 mil.
-76,96 mil.
-390,20 mil.
-98,20 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu