insights_auto
Hvorfor er HMAAGRO steget med 3,31%?
Dyk dybere nedchevron_right
HMAAGRO:NSE
HMA Agro Industries Ltd
24,05 ₹
arrow_upward
+3,31%(+0,77) 1D
12. okt., 15.30.00 GMT+5.30 · INR
search
Alle symboler
| Symbol | Pris | Ændring | Ændring i % |
|---|
insights_autoGenererer vigtig indsigt for HMAAGRO...
Ã…bn
23,30 ₹
Høj
24,25 ₹
Lav
23,30 ₹
Markedsværdi
12,04Â mia.
Gns. vol.
3,63Â mio.
Volumen
688,61Â t
P/E-forhold
5,62
Højeste i 52 uger
34,24 ₹
Laveste i 52 uger
19,09 ₹
Indtægt pr. aktie
4,28 ₹
Antal ansatte
338
Ã…bn
23,30 ₹
Høj
24,25 ₹
Lav
23,30 ₹
Markedsværdi
12,04Â mia.
Gns. vol.
3,63Â mio.
Volumen
688,61Â t
P/E-forhold
5,62
Højeste i 52 uger
34,24 ₹
Laveste i 52 uger
19,09 ₹
Indtægt pr. aktie
4,28 ₹
Antal ansatte
338
Nyhedshistorier
Fra webkilder og nyhedspartnere
TipRanks
·
for 2 dage siden
HMA Agro Industries Confirms SEBI Compliance on Dematerialization for Q2 FY2026
Om HMA Agro Industries Ltd