insights_auto
Per què HMAAGRO ha pujat 3,31%?
Aprofundeix méschevron_right
HMAAGRO:NSE
HMA Agro Industries Ltd
24,05 ₹
arrow_upward
+3,31%(+0,77) 1d
12 d’oct., 15:30:00 GMT+5:30 · INR
search
Tots els símbols
| Símbol | Preu | Canvi | Percentatge de canvi |
|---|
insights_autoS'estan generant les estadístiques principals per a HMAAGRO...
Obre
23,30 ₹
Alt
24,25 ₹
Baix
23,30 ₹
Capitalització borsària
12,04 kM
Volum mitjà
3,63 M
Volum
688,61 k
Ràtio preu-benefici
5,62
Alt 52 setmanes
34,24 ₹
Baix 52 setmanes
19,09 ₹
BPA
4,28 ₹
Nombre d'empleats
338
Obre
23,30 ₹
Alt
24,25 ₹
Baix
23,30 ₹
Capitalització borsària
12,04 kM
Volum mitjà
3,63 M
Volum
688,61 k
Ràtio preu-benefici
5,62
Alt 52 setmanes
34,24 ₹
Baix 52 setmanes
19,09 ₹
BPA
4,28 ₹
Nombre d'empleats
338
Notícies
De fonts web i partners de notícies
Sobre HMA Agro Industries Ltd