insights_auto
Miért emelkedett a(z) HM1 ennyivel: 2,96%?
Ásson mélyebbrechevron_right
HM1:ASX
Hearts and Minds Investments Ltd
2,78 AUD
arrow_upward
+2,96%(+0,080) 1 n
nov. 5., 16:00:00 GMT+11 · AUD
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: HM1…
Megnyitás
2,75 AUD
Magas
2,79 AUD
Alacsony
2,75 AUD
Piaci tőkeérték
636,57 M
Átlagos forgalom
431,79 E
Forgalom
181,73 E
Osztalék
7,01%
Negyedéves osztalék
0,05 AUD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 9.
Árfolyam/nyereség arány
13,73
52 hetes legmagasabb ár
3,30 AUD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,65 AUD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,20 AUD
Kinnlevő részvények
228,98 M
Alkalmazottak száma
4
Megnyitás
2,75 AUD
Magas
2,79 AUD
Alacsony
2,75 AUD
Piaci tőkeérték
636,57 M
Átlagos forgalom
431,79 E
Forgalom
181,73 E
Osztalék
7,01%
Negyedéves osztalék
0,05 AUD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 9.
Árfolyam/nyereség arány
13,73
52 hetes legmagasabb ár
3,30 AUD
52 hetes legalacsonyabb ár
2,65 AUD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,20 AUD
Kinnlevő részvények
228,98 M
Alkalmazottak száma
4
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Hearts and Minds Investments Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók4
Alapítva2018
Székhely-
Ágazat-
Industry-