insights_auto
Miért emelkedett a(z) HARL ennyivel: 3,33%?
Ásson mélyebbrechevron_right
HARL:TLV
Harel Insurance nvstmnts nd Fnncl Srvcs
18 910,00 ILA
arrow_upward
+3,33%(+610,00) 1 n
okt. 13., 17:26:47 GMT+3 · ILA
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: HARL…
Megnyitás
18 330,00 ILA
Magas
19 100,00 ILA
Alacsony
18 210,00 ILA
Piaci tőkeérték
38,86 Mrd
Átlagos forgalom
310,07 E
Forgalom
314,50 E
Osztalék
3,68%
Negyedéves osztalék
174,00 ILA
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 3.
Árfolyam/nyereség arány
12,39
52 hetes legmagasabb ár
20 930,00 ILA
52 hetes legalacsonyabb ár
10 660,00 ILA
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
15,27 ILA
Kinnlevő részvények
205,48 M
Alkalmazottak száma
5 E
Megnyitás
18 330,00 ILA
Magas
19 100,00 ILA
Alacsony
18 210,00 ILA
Piaci tőkeérték
38,86 Mrd
Átlagos forgalom
310,07 E
Forgalom
314,50 E
Osztalék
3,68%
Negyedéves osztalék
174,00 ILA
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 3.
Árfolyam/nyereség arány
12,39
52 hetes legmagasabb ár
20 930,00 ILA
52 hetes legalacsonyabb ár
10 660,00 ILA
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
15,27 ILA
Kinnlevő részvények
205,48 M
Alkalmazottak száma
5 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
ad-hoc-news.de
·
15 órával ezelőtt
Harel plans London summit: what it means for Harel Insurance Investments stock
Profil
Harel Insurance Investments and Financial Services Ltd. is the largest insurance group in Israel. It is a public company whose shares are traded on the Tel Aviv Stock Exchange and is included in the TA-100 Index. It is controlled by the Hamburger family, which owns 49.9% of the company's shares, while the public holds 50.1%. Wikipedia
Harel Insurance nvstmnts nd Fnncl Srvcs információi