insights_auto
Miért emelkedett a(z) GTPL ennyivel: 3,58%?
Ásson mélyebbrechevron_right
GTPL:NSE
GTPL Hathway Ltd
58,80 INR
arrow_upward
+3,58%(+2,03) 1 n
okt. 13., 15:30:00 GMT+5:30 · INR
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: GTPL…
Megnyitás
57,90 INR
Magas
59,50 INR
Alacsony
54,50 INR
Piaci tőkeérték
6,61 Mrd
Átlagos forgalom
62,00 E
Forgalom
71,69 E
Osztalék
3,40%
Negyedéves osztalék
0,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 21.
Árfolyam/nyereség arány
86,51
52 hetes legmagasabb ár
118,25 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
50,85 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,68 INR
Kinnlevő részvények
112,46 M
Alkalmazottak száma
631
Megnyitás
57,90 INR
Magas
59,50 INR
Alacsony
54,50 INR
Piaci tőkeérték
6,61 Mrd
Átlagos forgalom
62,00 E
Forgalom
71,69 E
Osztalék
3,40%
Negyedéves osztalék
0,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 21.
Árfolyam/nyereség arány
86,51
52 hetes legmagasabb ár
118,25 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
50,85 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,68 INR
Kinnlevő részvények
112,46 M
Alkalmazottak száma
631
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
TipRanks
·
1 órával ezelőtt
GTPL Hathway Q2 FY27 Revenue Jumps 19% as Digital TV Base Hits 11 Million
TipRanks
·
1 órával ezelőtt
GTPL Hathway Releases Q2 FY27 Investor Presentation on Unaudited Financial Results
www.marketscreener.com
·
1 órával ezelőtt
GTPL Hathway Limited Reports Earnings Results for the Second Quarter and Six Months Ended September 30, 2026
TradingView
·
3 órával ezelőtt
GTPL Hathway Approves Acquisition Of Remaining 74% Equity Shares Of DL GTPL Cabnet
GTPL Hathway Ltd információi