Finanses

Saraksti
Q2 2027: ieņēmumi • publicēti • Peļņa uz vienu akciju ir mazāka, nekā prognozēts -31,23% • Ieņēmumu mērķis ir pārsniegts +27,54%
Skatīt rezultātus
GSFC:NSE
Gujarat State Fertilizers & Chemicls Ltd
139,50 ₹
-1,44%
(-2,04) 1 d.
6. nov., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Visi simboli
SimbolsCenaIzmaiņas% izmaiņu
Notiek galveno ieskatu ģenerēšana par šādu tēmu: GSFC…
Atvērt
142,05 ₹
Augsta
142,21 ₹
Zema
138,15 ₹
Tirgus kapitalizācija
55,59 mljrd.
Vid. apjoms
712,24 tūkst.
Apjoms
385,44 tūkst.
Dividende
3,58%
Ceturkšņa dividendes
1,25 ₹
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 11. sept.
Cenas/peļņas attiecība
8,02
Augstākā 52 ned.
199,33 ₹
Zemākā 52 ned.
132,25 ₹
Peļņa uz vienu akciju
17,39 ₹
Apgrozībā esošās akcijas
398,48 milj.
Darbinieku skaits
3 tūkst.
Atvērt
142,05 ₹
Augsta
142,21 ₹
Zema
138,15 ₹
Tirgus kapitalizācija
55,59 mljrd.
Vid. apjoms
712,24 tūkst.
Apjoms
385,44 tūkst.
Dividende
3,58%
Ceturkšņa dividendes
1,25 ₹
Datums, kad tiek pārtraukta dividenžu izmaksa
2026. gada 11. sept.
Cenas/peļņas attiecība
8,02
Augstākā 52 ned.
199,33 ₹
Zemākā 52 ned.
132,25 ₹
Peļņa uz vienu akciju
17,39 ₹
Apgrozībā esošās akcijas
398,48 milj.
Darbinieku skaits
3 tūkst.
Ziņas un raksti
No tīmekļa avotiem un ziņu partneriem
Profils
Gujarat State Fertilizers & Chemicals Limited is a publicly-traded Indian chemicals and fertilizers manufacturer, partly owned by the Government of Gujarat. GSFC was founded in 1962 and has its headquarters in Vadodara on the Ahmedabad Vadodara Expressway. As of fiscal year 2021–22, fertilizers such as diammonium phosphate, ammonium sulfate and urea generated over 60% of the company's revenue, while industrial products including caprolactam, nylon 6, melamine and MEK oxime contributed the remaining share. Oil and gas discovered in Bombay High and South Basin triggered the birth of 8 new generation fertilizer plants to fulfill the growing food needs of India. In 1976, it set up a plant in Bharuch which trades as Gujarat Narmada Valley Fertilisers & Chemicals, as a subsidiary of GSFC. In 2012, GSFC incorporated a wholly owned subsidiary called GSFC AgroTech Limited. In 2015, GSFC helped start GSFC University in Vadodara, Gujarat. Wikipedia
Par “Gujarat State Fertilizers & Chemicls Ltd”
Ģenerāldirektors-
Darbinieki2,61 tūkst.
Dibināšanas datums1962
Galvenais birojs-
SektorsMaterials
Nozare-
Tīmekļa vietnegsfclimited.com
Pēdējais pārskats
2026. gada 4. nov.
Finanšu periods
cet.2 2027
5,02 ₹ / 7,30 ₹
-31,23%nesasniedz prognozēto
Ieņēmumi/aptuveni (INR)
49,11 mljrd. / 38,51 mljrd.
+27,54%pārsniedz prognozēto
2027. fiskālā gada 2. cet. apspriede par ieņēmumu pārskatu
Gaida apspriedi par ieņēmumu pārskatu
Īsumā
Ieskati no jaunākajām ziņām un pārskatiem
Iepriekšējie pārskatiVisas vērtības šajā valūtā: INR
Loading Previous Earnings...
Ieņēmumi
Neto ienākumi
Visas vērtības šajā valūtā: INR
2025. g. dec.
2026. g. marts
2026. g. jūn.
2026. g. sept.
Ieņēmumi
29,41 mljrd.
26,33 mljrd.
35,83 mljrd.
49,11 mljrd.
Pārdoto preču izmaksas
23,14 mljrd.
21,43 mljrd.
28,99 mljrd.
42,06 mljrd.
Ieņēmumu vērtība
23,14 mljrd.
21,43 mljrd.
28,99 mljrd.
42,06 mljrd.
Izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Kopējie izpētes un izstrādes izdevumi
-
-
-
-
Pārdošanas, vispārējie un administratīvie izdevumi
1,85 mljrd.
2,35 mljrd.
1,94 mljrd.
1,93 mljrd.
Darbības izdevumi
4,99 mljrd.
4,32 mljrd.
5,05 mljrd.
4,50 mljrd.
Kopējie darbības izdevumi
28,14 mljrd.
25,76 mljrd.
34,05 mljrd.
46,56 mljrd.
Ienākumi no pamatdarbības
1,27 mljrd.
567,30 milj.
1,79 mljrd.
2,55 mljrd.
Citi ienākumi, kas nav saistīti ar pamatdarbību
562,00 milj.
-2,39 mljrd.
335,80 milj.
-
Ienākumi pirms nodokļiem, ieskaitot neparastus vienumus
1,83 mljrd.
652,90 milj.
2,05 mljrd.
2,49 mljrd.
Ienākumi pirms nodokļiem, izņemot neparastus vienumus
1,83 mljrd.
632,50 milj.
2,05 mljrd.
2,49 mljrd.
Ienākuma nodokļa izdevumi
248,70 milj.
131,50 milj.
466,00 milj.
490,10 milj.
Spēkā esošā nodokļu likme
13,59%
20,14%
22,72%
19,66%
Citi darbības izdevumi
2,64 mljrd.
1,44 mljrd.
2,57 mljrd.
2,03 mljrd.
Neto ienākumi
1,58 mljrd.
521,00 milj.
1,59 mljrd.
2,00 mljrd.
Tīrās peļņas ienesīgums
5,37%
1,98%
4,42%
4,08%
Peļņa par akciju
3,97
1,30
3,98
5,02
Procentu un ieguldījumu ienākumi
-
2,49 mljrd.
-
-
Procentu izdevumi
-14,20 milj.
-7,70 milj.
-101,90 milj.
-147,90 milj.
Neto procentu izdevumi
-14,20 milj.
2,48 mljrd.
-101,90 milj.
-147,90 milj.
Nolietojuma un amortizācijas izmaksas
503,70 milj.
534,00 milj.
540,40 milj.
547,50 milj.
EBITDA
1,74 mljrd.
1,06 mljrd.
2,29 mljrd.
3,10 mljrd.
Ieguvums vai zaudējums no aktīvu pārdošanas
-
-
-
-
Tuvākie pasākumi
MI saturā var būt kļūdas. Uzzināt vairāk
Google lietotnes