Finance

Listák
GRF:BME
Grifols SA Class A
9,99 EUR
+1,11%
(+0,11) 1 n
okt. 12., 9:55:24 GMT+2  ·   EUR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: GRF…
Megnyitás
9,94 EUR
Magas
10,00 EUR
Alacsony
9,94 EUR
Piaci tőkeérték
6,04 Mrd
Átlagos forgalom
1,21 M
Forgalom
98,71 E
Osztalék
2,33%
Negyedéves osztalék
0,06 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. jún. 30.
Árfolyam/nyereség arány
15,02
52 hetes legmagasabb ár
12,20 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
8,43 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,67 EUR
Kinnlevő részvények
426,13 M
Alkalmazottak száma
25 E
Megnyitás
9,94 EUR
Magas
10,00 EUR
Alacsony
9,94 EUR
Piaci tőkeérték
6,04 Mrd
Átlagos forgalom
1,21 M
Forgalom
98,71 E
Osztalék
2,33%
Negyedéves osztalék
0,06 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. jún. 30.
Árfolyam/nyereség arány
15,02
52 hetes legmagasabb ár
12,20 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
8,43 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,67 EUR
Kinnlevő részvények
426,13 M
Alkalmazottak száma
25 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Grifols, S.A. is a global healthcare company and leading producer of plasma-derived medicines founded in Barcelona, Catalonia, Spain, in 1909. With a workforce of over 23,800 employees, Grifols serves more than 110 countries and regions and maintains a direct presence in over 30. Principally a producer of blood plasma–based products and other biopharmaceuticals, the company also operates in transfusion medicine, supplying devices, instruments and reagents for clinical testing laboratories, as well as clinical diagnostic technologies. Furthermore, it provides biological supplies for life-science research, clinical trials and the manufacturing of pharmaceutical and diagnostic products. It has a portfolio on four therapeutic areas: immunology, infectious diseases, pulmonology and critical care. Wikipedia
Grifols SA Class A információi
VezérigazgatóNacho Abia
Munkavállalók25 E
Alapítva1940. nov. 18.
Székhely-
Ágazat-
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 28.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
- / 0,24 EUR
Bevétel/becsült (EUR)
1,87 Mrd / 1,89 Mrd
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték EUR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték EUR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
1,87 Mrd
1,98 Mrd
1,70 Mrd
1,87 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
1,11 Mrd
1,28 Mrd
1,06 Mrd
1,19 Mrd
Értékesítés költsége
1,11 Mrd
1,28 Mrd
1,06 Mrd
1,19 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
97,01 M
90,82 M
90,00 M
86,00 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
273,76 M
262,86 M
269,00 M
301,00 M
Működési költség
370,34 M
353,11 M
359,00 M
387,00 M
Működési költségek összesen
1,48 Mrd
1,63 Mrd
1,42 Mrd
1,58 Mrd
Működési bevétel
381,18 M
347,38 M
280,00 M
298,00 M
Egyéb nem működési bevétel
-
-33,00 M
-
-13,00 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
198,13 M
111,10 M
112,00 M
247,00 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
227,20 M
183,10 M
143,00 M
216,00 M
Jövedelemadó-ráfordítás
54,71 M
-14,68 M
24,00 M
64,00 M
Hatékony adókulcs
27,61%
-13,21%
21,43%
25,91%
Egyéb működési költségek
-430,00 E
-570,00 E
-
-
Nettó jövedelem
126,96 M
98,25 M
73,00 M
154,00 M
Nettó haszonkulcs
6,81%
4,96%
4,29%
8,22%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
-
36,00 M
-
120,00 M
Kamatköltség
-156,07 M
-107,99 M
-139,00 M
-179,00 M
Nettó kamatkiadások
-156,07 M
-71,99 M
-139,00 M
-59,00 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
484,03 M
422,88 M
384,00 M
364,00 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
2,00 M
-
-6,00 M
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások