Finance

Zoznamy
GPAGF:OTCMKTS
GRUMA SAB de CV
14,00 USD
0,00%
(0,00) 1 d.
11. 9., 9:35:12 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre GPAGF…
Trh. kap.
79,54 mld.
Priem. obj.
6,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
19,29 USD
Min. za 52 týž.
12,56 USD
Beta
0,58
Akcie v obehu
342,61 mil.
Počet zamestnancov
25 tis.
Trh. kap.
79,54 mld.
Priem. obj.
6,00
Objem
0,00
Max. za 52 týž.
19,29 USD
Min. za 52 týž.
12,56 USD
Beta
0,58
Akcie v obehu
342,61 mil.
Počet zamestnancov
25 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Gruma, S.A.B. de C.V., known as Gruma, is a Mexican multinational corn flour and tortilla manufacturing company headquartered in San Pedro, near Monterrey, Nuevo León, Mexico. It is the largest corn flour and tortilla manufacturer in the world. Its brand names include Mission Foods, Maseca, and Guerrero. Gruma reported revenues of US$3.8 billion for 2014. It operates more than 79 plants worldwide, mainly in Mexico, the United States, and Europe, and employs approximately 18,000 people. It is listed on the Mexican Stock Exchange since 1994, and it had a NYSE listing through ADRs from 1998 to September 2015. It is a constituent of the IPC, the main benchmark index of Mexican stocks. Wikipedia
Informácie o subjekte GRUMA SAB de CV
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci25,4 tis.
Dátum založenia1949
Hlavné sídloSan Pedro Garza García, Nuevo León, Mexiko
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene MXN
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
1,64 mld.
1,59 mld.
1,62 mld.
1,65 mld.
Cena predaného tovaru
992,25 mil.
987,07 mil.
995,97 mil.
1,00 mld.
Náklady na výnosy
992,25 mil.
987,07 mil.
995,97 mil.
1,00 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
416,69 mil.
391,40 mil.
434,32 mil.
434,45 mil.
Prevádzkové náklady
412,78 mil.
414,89 mil.
439,60 mil.
432,56 mil.
Celkové prevádzkové náklady
1,41 mld.
1,40 mld.
1,44 mld.
1,44 mld.
Prevádzkové príjmy
230,59 mil.
187,80 mil.
189,16 mil.
214,76 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-4,09 mil.
11,93 mil.
-2,92 mil.
-3,05 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
198,67 mil.
177,09 mil.
154,38 mil.
177,43 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
198,67 mil.
152,22 mil.
154,38 mil.
177,43 mil.
Výdavky na daň z príjmu
66,04 mil.
50,48 mil.
53,67 mil.
58,75 mil.
Platná daňová sadzba
33,24 %
28,50 %
34,77 %
33,11 %
Ostatné prevádzkové náklady
-3,91 mil.
23,49 mil.
5,28 mil.
-1,89 mil.
Čistý príjem
132,63 mil.
126,62 mil.
100,64 mil.
118,67 mil.
Čistá zisková marža
8,11 %
7,96 %
6,19 %
7,19 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
2,86 mil.
3,43 mil.
3,20 mil.
3,39 mil.
Úrokové náklady
-29,23 mil.
-45,28 mil.
-30,28 mil.
-31,06 mil.
Čisté úrokové náklady
-26,36 mil.
-41,85 mil.
-27,08 mil.
-27,67 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
292,65 mil.
252,68 mil.
250,59 mil.
276,60 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-176,00 tis.
-126,00 tis.
-84,00 tis.
-219,00 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu