Finance

Popisi
GPAGF:OTCMKTS
GRUMA SAB de CV
14,00 USD
0,00%
(0,00) 1D
11. ruj, 09:35:12 GMT -4  ·   USD
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za GPAGF...
Trž. kap.
80,56 mlr.
Prosj. kol.
0,00
Količina
169,00
52-tjed. najviša
19,29 USD
52-tjed. najniža
14,16 USD
Beta
0,58
Dionice u optjecaju
342,61 mil.
Broj djelatnika
25 tis.
Trž. kap.
80,56 mlr.
Prosj. kol.
0,00
Količina
169,00
52-tjed. najviša
19,29 USD
52-tjed. najniža
14,16 USD
Beta
0,58
Dionice u optjecaju
342,61 mil.
Broj djelatnika
25 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Gruma, S.A.B. de C.V., known as Gruma, is a Mexican multinational corn flour and tortilla manufacturing company headquartered in San Pedro, near Monterrey, Nuevo León, Mexico. It is the largest corn flour and tortilla manufacturer in the world. Its brand names include Mission Foods, Maseca, and Guerrero. Gruma reported revenues of US$3.8 billion for 2014. It operates more than 79 plants worldwide, mainly in Mexico, the United States, and Europe, and employs approximately 18,000 people. It is listed on the Mexican Stock Exchange since 1994, and it had a NYSE listing through ADRs from 1998 to September 2015. It is a constituent of the IPC, the main benchmark index of Mexican stocks. Wikipedia
GRUMA SAB de CV – informacije
Glavni izvršni direktor-
Zaposlenici25,4 tis.
Osnovano1949
SjedišteSan Pedro Garza García, Nuevo León, Meksiko
Sektor-
Web-lokacijagruma.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti MXN
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti USD
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
1,64 mlr.
1,59 mlr.
1,62 mlr.
1,65 mlr.
Trošak prodane robe
992,25 mil.
987,07 mil.
995,97 mil.
1,00 mlr.
Trošak prihoda
992,25 mil.
987,07 mil.
995,97 mil.
1,00 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
416,69 mil.
391,40 mil.
434,32 mil.
434,45 mil.
Poslovni rashod
412,78 mil.
414,89 mil.
439,60 mil.
432,56 mil.
Ukupni poslovni rashodi
1,41 mlr.
1,40 mlr.
1,44 mlr.
1,44 mlr.
Poslovni prihod
230,59 mil.
187,80 mil.
189,16 mil.
214,76 mil.
Ostali neposlovni prihod
−4,09 mil.
11,93 mil.
−2,92 mil.
−3,05 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
198,67 mil.
177,09 mil.
154,38 mil.
177,43 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
198,67 mil.
152,22 mil.
154,38 mil.
177,43 mil.
Izdaci za porez na dohodak
66,04 mil.
50,48 mil.
53,67 mil.
58,75 mil.
Efektivna porezna stopa
33,24 %
28,50 %
34,77 %
33,11 %
Ostali poslovni rashodi
−3,91 mil.
23,49 mil.
5,28 mil.
−1,89 mil.
Neto dohodak
132,63 mil.
126,62 mil.
100,64 mil.
118,67 mil.
Neto profitna marža
8,11 %
7,96 %
6,19 %
7,19 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
2,86 mil.
3,43 mil.
3,20 mil.
3,39 mil.
Izdaci za kamate
−29,23 mil.
−45,28 mil.
−30,28 mil.
−31,06 mil.
Neto izdaci za kamate
−26,36 mil.
−41,85 mil.
−27,08 mil.
−27,67 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
292,65 mil.
252,68 mil.
250,59 mil.
276,60 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−176,00 tis.
−126,00 tis.
−84,00 tis.
−219,00 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije