Finance

Zoznamy
Prečo akcie GNLX klesli 7,94%?
Preskúmať podrobnejšie
GNLX:NASDAQ
Genelux Corp
2,32 USD
-7,94%
(-0,20) 1 d.
2,35 USD
+1,29% (+0,030)
Po uzavretí
Zavreté: 14. 10., 16:00:01 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre GNLX…
Otvoriť
2,48 USD
Vysoká
2,52 USD
Nízka
2,32 USD
Trh. kap.
104,97 mil.
Priem. obj.
243,39 tis.
Objem
410,41 tis.
Max. za 52 týž.
8,54 USD
Min. za 52 týž.
2,29 USD
Výnosy na akciu
-0,87 USD
Beta
0,59
Akcie v obehu
45,24 mil.
Počet zamestnancov
26
Otvoriť
2,48 USD
Vysoká
2,52 USD
Nízka
2,32 USD
Trh. kap.
104,97 mil.
Priem. obj.
243,39 tis.
Objem
410,41 tis.
Max. za 52 týž.
8,54 USD
Min. za 52 týž.
2,29 USD
Výnosy na akciu
-0,87 USD
Beta
0,59
Akcie v obehu
45,24 mil.
Počet zamestnancov
26
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Genelux Corporation is a publicly traded late clinical-stage company developing oncolytic viral immunotherapies for patients suffering from aggressive and/or difficult-to-treat solid tumor types. The Company’s most advanced product candidate, Olvi-Vec, is a proprietary, modified strain of the vaccinia virus, a stable DNA virus with a large engineering capacity. The core of Genelux’s discovery and development efforts revolves around the company's proprietary CHOICE™ platform from which the Company has developed an extensive library of isolated and engineered oncolytic vaccinia virus immunotherapeutic product candidates, including Olvi-Vec. The company is currently entered its pivot Phase 3 study in Platinum resistant/refractory ovarian cancer. Trial design based on VIRO-15 Phase 2 trial which showed independent anti-tumor activity of Olvi-Vec and reversal of platinum resistance in the TME. Wikipedia
Informácie o subjekte Genelux Corp
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci26
Dátum založenia2001
Hlavné sídloWestlake Village, Kalifornia, Spojené štáty americké
Odvetvie-
Hodnotenia analytikov
Na základe hodnotení akcií GNLX od 3 analytikov, ktoré poskytli za posledné tri mesiace
Dôrazné odporúčanie kúpiť
Nákup
3
Odloženie nákupu a predaja
0
Predaj
0
Prognóza na 12 mesiacov
Na základe údajov od 3 analytikov z Wall Street, ktorí ponúkali 12‑mesačné cieľové ceny akcií GNLX v posledných troch mesiacoch.
Najvyššia
Aktuálna 2,32 USD
31,00 USD (+1 236,21%)
Priemerná
20,33 USD (+776,29%)
Najnižšia
12,00 USD (+417,24%)
Analytik
Odporúčanie
Akcia
Cieľová cena
Predpokladané
Dátum
Dev Prasad
Lucid Capital
Buy
Initiated
18,00 USD
+675,9%
09/16/2026
Jason McCarthy
Maxim Group
Buy
Maintained
12,00 USD
+417,2%
08/14/2026
Emily Bodnar
H.C. Wainwright
Buy
Maintained
31,00 USD
+1 236,2%
08/14/2026
Chad Messer
Lake Street
Buy
Maintained
16,00 USD
+589,7%
06/30/2026
Bruce Jackson
Benchmark Co.
Buy
Maintained
20,00 USD
+762,1%
03/20/2026
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
-
8,00 tis.
-
-
Cena predaného tovaru
-
-
-
-
Náklady na výnosy
-
-
-
-
Náklady na výskum a vývoj
4,74 mil.
5,55 mil.
5,73 mil.
6,51 mil.
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
3,45 mil.
3,87 mil.
3,44 mil.
3,14 mil.
Prevádzkové náklady
8,19 mil.
9,42 mil.
9,17 mil.
9,64 mil.
Celkové prevádzkové náklady
8,19 mil.
9,42 mil.
9,17 mil.
9,64 mil.
Prevádzkové príjmy
-8,19 mil.
-9,41 mil.
-9,17 mil.
-9,64 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
69,00 tis.
37,00 tis.
70,00 tis.
47,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-7,95 mil.
-9,25 mil.
-8,93 mil.
-9,47 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-7,95 mil.
-9,25 mil.
-8,93 mil.
-9,47 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-
-
-
-
Platná daňová sadzba
-
-
-
-
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-7,95 mil.
-9,25 mil.
-8,93 mil.
-9,47 mil.
Čistá zisková marža
-
-115 587,50 %
-
-
Výnosy na akciu
-0,21
-0,24
-0,20
-0,21
Príjem z úrokov a investícií
175,00 tis.
128,00 tis.
173,00 tis.
127,00 tis.
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
175,00 tis.
128,00 tis.
173,00 tis.
127,00 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-8,13 mil.
-9,35 mil.
-9,16 mil.
-9,63 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
Transakcie osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme
Údaje o transakciách osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme pochádzajú zo zdrojov tretích strán. Ďalšie informácie
Osoba s prístupom k neverejným informáciám o firme
Pozícia
Typ
Dátum
Akcie
Suma
1. strana
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu