Finance

Zoznamy
Q2 2027 – zárobky • vydané • Výnos na akciu bol prekonaný +20,18% • Výnosy boli prekonané +16,41%
Zobraziť výsledky
GLAXO:NSE
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ltd
2 530,00 INR
+1,19%
(+29,80) 1 d.
6. 11., 15:30:01 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre GLAXO…
Otvoriť
2 502,00 INR
Vysoká
2 544,80 INR
Nízka
2 489,30 INR
Trh. kap.
428,60 mld.
Priem. obj.
71,18 tis.
Objem
117,40 tis.
Dividenda
2,25 %
Štvrťročná dividenda
14,25 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
29. 5. 2026
Pomer cena/zárobky
37,38
Max. za 52 týž.
3 120,70 INR
Min. za 52 týž.
2 088,10 INR
Výnosy na akciu
67,68 INR
Akcie v obehu
169,41 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Otvoriť
2 502,00 INR
Vysoká
2 544,80 INR
Nízka
2 489,30 INR
Trh. kap.
428,60 mld.
Priem. obj.
71,18 tis.
Objem
117,40 tis.
Dividenda
2,25 %
Štvrťročná dividenda
14,25 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
29. 5. 2026
Pomer cena/zárobky
37,38
Max. za 52 týž.
3 120,70 INR
Min. za 52 týž.
2 088,10 INR
Výnosy na akciu
67,68 INR
Akcie v obehu
169,41 mil.
Počet zamestnancov
3 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ltd is an Indian research-based pharmaceutical and healthcare company, and a subsidiary of GSK. The company's product portfolio includes prescription medicines and vaccines. Its prescription medicines range across therapeutic areas such as anti-infectives, dermatology, gynaecology, diabetes, oncology, cardiovascular disease, and respiratory diseases. It also offers a range of vaccines, for the prevention of hepatitis A, hepatitis B, invasive disease caused by H, influenzae, chickenpox, diphtheria, pertussis, tetanus, rotavirus, cervical cancer, and others. Wikipedia
Informácie o subjekte GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci3,1 tis.
Dátum založenia13. 11. 1924
Hlavné sídlo-
OdvetvieHealth Care
Odvetvie-
Posledný report
3. 11. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2027
19,83 INR / 16,50 INR
+20,18%nárast
Porovnanie výnosov s odhadom (INR)
12,56 mld. / 10,79 mld.
+16,41%nárast
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2027
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
12/2025
3/2026
6/2026
9/2026
Výnosy
-
-
-
-
Cena predaného tovaru
-
-
-
-
Náklady na výnosy
-
-
-
-
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
-
-
-
-
Prevádzkové náklady
-
-
-
-
Celkové prevádzkové náklady
-
-
-
-
Prevádzkové príjmy
-
-
-
-
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-
-
-
-
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-
-
-
-
Výdavky na daň z príjmu
-
-
-
-
Platná daňová sadzba
-
-
-
-
Ostatné prevádzkové náklady
-
-
-
-
Čistý príjem
-
-
-
-
Čistá zisková marža
28,39 %
27,92 %
25,27 %
26,73 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
-
-
Úrokové náklady
-
-
-
-
Čisté úrokové náklady
-
-
-
-
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
-
-
-
-
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
Nadchádzajúce udalosti
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu