Finance

Listák
Miért csökkent a(z) GL9 ennyivel: 5,33%?
Ásson mélyebbre
GL9:FRA
Glanbia plc
17,60 EUR
-5,33%
(-0,99) 1 n
okt. 13., 22:00:00 GMT+2  ·   EUR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: GL9…
Megnyitás
18,74 EUR
Magas
18,74 EUR
Alacsony
17,60 EUR
Piaci tőkeérték
4,38 Mrd
Átlagos forgalom
36,00
Forgalom
0,00
Osztalék
2,53%
Negyedéves osztalék
0,11 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 20.
Árfolyam/nyereség arány
20,34
52 hetes legmagasabb ár
26,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
13,52 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,87 EUR
Alkalmazottak száma
5 E
Megnyitás
18,74 EUR
Magas
18,74 EUR
Alacsony
17,60 EUR
Piaci tőkeérték
4,38 Mrd
Átlagos forgalom
36,00
Forgalom
0,00
Osztalék
2,53%
Negyedéves osztalék
0,11 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 20.
Árfolyam/nyereség arány
20,34
52 hetes legmagasabb ár
26,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
13,52 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,87 EUR
Alkalmazottak száma
5 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Glanbia plc is an Irish multinational nutrition company that owns several consumer brands that produce products such as food supplements and ingredients businesses. Glanbia is headquartered in Kilkenny, Ireland with over 5,500 employees in over 30 countries around the world. Glanbia’s consumer brands and ingredients are sold or distributed in over 130 countries. North America is the company’s largest market, and it also has a presence in Europe, Middle East, Asia-Pacific and Latin America. Glanbia's primary listing is on Euronext Dublin. Glanbia comprises three divisions: Glanbia Nutritionals, Glanbia Performance Nutrition and Joint Ventures. Given the company's origins in the co-operative movement, farmer-suppliers of the company retain a significant interest in the company. Tirlán remains the largest shareholder in Glanbia plc. as of 2022 and retains the right to nominate a number of non-executive directors to the board of the company in line with their mutual Relationship Agreement. Wikipedia
Glanbia plc információi
VezérigazgatóHugh McGuire
Munkavállalók4,96 E
Alapítva1997
Székhely-
Ágazat-
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. okt.
2026. jan.
2026. ápr.
2026. júl.
Bevétel
1,01 Mrd
1,01 Mrd
1,04 Mrd
1,04 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
742,10 M
742,10 M
747,30 M
747,30 M
Értékesítés költsége
742,10 M
742,10 M
747,30 M
747,30 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
155,35 M
155,35 M
172,50 M
172,50 M
Működési költség
175,05 M
175,05 M
188,75 M
188,75 M
Működési költségek összesen
917,15 M
917,15 M
936,05 M
936,05 M
Működési bevétel
92,70 M
92,70 M
103,65 M
103,65 M
Egyéb nem működési bevétel
-550,00 E
-550,00 E
-600,00 E
-600,00 E
EBT, szokatlan tételekkel együtt
47,35 M
47,35 M
90,25 M
90,25 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
88,65 M
88,65 M
102,05 M
102,05 M
Jövedelemadó-ráfordítás
5,40 M
5,40 M
13,35 M
13,35 M
Hatékony adókulcs
11,40%
11,40%
14,79%
14,79%
Egyéb működési költségek
1,35 M
1,35 M
900,00 E
900,00 E
Nettó jövedelem
41,95 M
41,95 M
76,90 M
76,90 M
Nettó haszonkulcs
4,15%
4,15%
7,40%
7,40%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
650,00 E
650,00 E
700,00 E
700,00 E
Kamatköltség
-8,00 M
-8,00 M
-8,05 M
-8,05 M
Nettó kamatkiadások
-7,35 M
-7,35 M
-7,35 M
-7,35 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
111,45 M
111,45 M
132,25 M
132,25 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
18,70 M
18,70 M
800,00 E
800,00 E
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások