Finance

Zoznamy
FXPO:LON
Ferrexpo Plc
30,10 GBX
-1,89%
(-0,58) 1 d.
14. 10., 12:43:13 GMT+1  ·   GBX
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre FXPO…
Otvoriť
31,42 GBX
Vysoká
32,54 GBX
Nízka
30,10 GBX
Trh. kap.
315,74 mil.
Priem. obj.
2,19 mil.
Objem
369,04 tis.
Max. za 52 týž.
87,23 GBX
Min. za 52 týž.
25,22 GBX
Výnosy na akciu
-0,06 GBX
Akcie v obehu
1,05 mld.
Počet zamestnancov
6 tis.
Otvoriť
31,42 GBX
Vysoká
32,54 GBX
Nízka
30,10 GBX
Trh. kap.
315,74 mil.
Priem. obj.
2,19 mil.
Objem
369,04 tis.
Max. za 52 týž.
87,23 GBX
Min. za 52 týž.
25,22 GBX
Výnosy na akciu
-0,06 GBX
Akcie v obehu
1,05 mld.
Počet zamestnancov
6 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Ferrexpo plc is a Swiss-based commodity trading and mining company which is the third largest exporter of iron ore pellets in the world. Ferrexpo's operating base is in central Ukraine, where it operates three iron-ore mines and an iron ore pellet production facility. The company's trading office is located in London where it is listed on the London Stock Exchange. It is also a constituent of the FTSE4Good Index. Wikipedia
Informácie o subjekte Ferrexpo Plc
Generálny riaditeľJim North
Zamestnanci6,39 tis.
Dátum založenia1960
Hlavné sídloBaar, Zug, Švajčiarsko
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene USD
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene USD
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
167,36 mil.
167,36 mil.
98,19 mil.
98,19 mil.
Cena predaného tovaru
97,29 mil.
97,29 mil.
66,22 mil.
66,22 mil.
Náklady na výnosy
97,29 mil.
97,29 mil.
66,22 mil.
66,22 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
69,32 mil.
69,32 mil.
37,23 mil.
37,23 mil.
Prevádzkové náklady
82,87 mil.
82,87 mil.
43,50 mil.
43,50 mil.
Celkové prevádzkové náklady
180,15 mil.
180,15 mil.
109,72 mil.
109,72 mil.
Prevádzkové príjmy
-12,79 mil.
-12,79 mil.
-11,52 mil.
-11,52 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-393,00 tis.
-393,00 tis.
-213,00 tis.
-213,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
-12,85 mil.
-12,85 mil.
-5,49 mil.
-5,49 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
-10,59 mil.
-10,59 mil.
-5,54 mil.
-5,54 mil.
Výdavky na daň z príjmu
1,12 mil.
1,12 mil.
1,96 mil.
1,96 mil.
Platná daňová sadzba
-8,68 %
-8,68 %
-35,75 %
-35,75 %
Ostatné prevádzkové náklady
13,55 mil.
13,55 mil.
6,27 mil.
6,27 mil.
Čistý príjem
-13,96 mil.
-13,96 mil.
-7,44 mil.
-7,44 mil.
Čistá zisková marža
-8,34 %
-8,34 %
-7,58 %
-7,58 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
304,50 tis.
304,50 tis.
187,50 tis.
187,50 tis.
Úrokové náklady
-84,00 tis.
-84,00 tis.
-118,00 tis.
-118,00 tis.
Čisté úrokové náklady
220,50 tis.
220,50 tis.
69,50 tis.
69,50 tis.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
767,00 tis.
767,00 tis.
-4,44 mil.
-4,44 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-249,00 tis.
-249,00 tis.
-844,00 tis.
-844,00 tis.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu