Finance

Zoznamy
FTE:WSE
Grupa Forte SA
14,90 PLN
-0,33%
(-0,050) 1 d.
14. 10., 17:00:00 GMT+2  ·   PLN
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre FTE…
Otvoriť
14,70 PLN
Vysoká
15,00 PLN
Nízka
14,70 PLN
Trh. kap.
356,57 mil.
Priem. obj.
2,42 tis.
Objem
838,00
Max. za 52 týž.
27,00 PLN
Min. za 52 týž.
14,70 PLN
Akcie v obehu
23,93 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Otvoriť
14,70 PLN
Vysoká
15,00 PLN
Nízka
14,70 PLN
Trh. kap.
356,57 mil.
Priem. obj.
2,42 tis.
Objem
838,00
Max. za 52 týž.
27,00 PLN
Min. za 52 týž.
14,70 PLN
Akcie v obehu
23,93 mil.
Počet zamestnancov
2 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Grupa Forte SA
Generálny riaditeľMaciej Formanowicz
Zamestnanci2,3 tis.
Dátum založenia1992
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene PLN
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene PLN
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
280,28 mil.
308,28 mil.
350,86 mil.
288,39 mil.
Cena predaného tovaru
177,79 mil.
208,89 mil.
254,26 mil.
210,77 mil.
Náklady na výnosy
177,79 mil.
208,89 mil.
254,26 mil.
210,77 mil.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
78,50 mil.
89,08 mil.
106,88 mil.
95,55 mil.
Prevádzkové náklady
75,34 mil.
87,27 mil.
105,28 mil.
96,32 mil.
Celkové prevádzkové náklady
253,13 mil.
296,16 mil.
359,54 mil.
307,09 mil.
Prevádzkové príjmy
27,15 mil.
12,12 mil.
-8,68 mil.
-18,70 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-
-
-93,00 tis.
-75,00 tis.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
25,96 mil.
11,19 mil.
-12,83 mil.
-17,49 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
25,96 mil.
11,19 mil.
-12,36 mil.
-21,67 mil.
Výdavky na daň z príjmu
-7,63 mil.
3,48 mil.
18,32 mil.
5,48 mil.
Platná daňová sadzba
-29,38 %
31,06 %
-142,78 %
-31,35 %
Ostatné prevádzkové náklady
-3,16 mil.
-1,81 mil.
-1,60 mil.
775,00 tis.
Čistý príjem
34,36 mil.
7,73 mil.
-31,15 mil.
-22,95 mil.
Čistá zisková marža
12,26 %
2,51 %
-8,88 %
-7,96 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
2,06 mil.
245,00 tis.
95,00 tis.
23,00 tis.
Úrokové náklady
-4,17 mil.
-1,53 mil.
-2,51 mil.
-2,41 mil.
Čisté úrokové náklady
-2,11 mil.
-1,28 mil.
-2,42 mil.
-2,38 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
40,14 mil.
25,05 mil.
4,88 mil.
-5,02 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-12,12 mil.
400,00 tis.
-201,00 tis.
-4,18 mil.
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu