Finance

Popisi
FCC:FRA
Fomento de Construcciones y Contratas SA
10,46 €
−0,76%
(−0,080) 1D
6. stu, 22:00:00 GMT+1  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za FCC...
Otvori
10,46 €
Najviša
10,46 €
Najniža
10,46 €
Trž. kap.
4,99 mlr.
Prosj. kol.
83,00
Količina
0,00
Dividenda
4,78 %
Kvartalna dividenda
0,12 €
Datum nakon isplate dividende
1. pro 2014.
P/E omjer
23,52
52-tjed. najviša
13,12 €
52-tjed. najniža
10,18 €
EPS
0,44 €
Broj djelatnika
73 tis.
Otvori
10,46 €
Najviša
10,46 €
Najniža
10,46 €
Trž. kap.
4,99 mlr.
Prosj. kol.
83,00
Količina
0,00
Dividenda
4,78 %
Kvartalna dividenda
0,12 €
Datum nakon isplate dividende
1. pro 2014.
P/E omjer
23,52
52-tjed. najviša
13,12 €
52-tjed. najniža
10,18 €
EPS
0,44 €
Broj djelatnika
73 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
The FCC Group, formerly Fomento de Construcciones y Contratas, S. A., is a Spanish business group, based in Barcelona. It has specialised in public services. Its shares were first listed on the stock exchange in December 1900. The group is listed on the Spanish Continuous Market and was once part of the IBEX 35. In 2021, the group was among the top 10 companies that emitted the most tonnes of CO₂ equivalent in Spain with 3.5 mtCO2e. Wikipedia
Fomento de Construcciones y Contratas SA – informacije
Glavni izvršni direktorPablo Colio Abril
Zaposlenici73,4 tis.
Osnovano1992
Sjedište-
SektorIndustrials
DjelatnostService
Web-lokacijafcc.es
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti EUR
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti EUR
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
2,69 mlr.
2,69 mlr.
2,60 mlr.
2,60 mlr.
Trošak prodane robe
351,19 mil.
351,19 mil.
1,84 mlr.
1,84 mlr.
Trošak prihoda
351,19 mil.
351,19 mil.
1,84 mlr.
1,84 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
1,48 mlr.
1,48 mlr.
-
-
Poslovni rashod
2,18 mlr.
2,18 mlr.
605,74 mil.
605,74 mil.
Ukupni poslovni rashodi
2,53 mlr.
2,53 mlr.
2,44 mlr.
2,44 mlr.
Poslovni prihod
166,50 mil.
166,50 mil.
159,66 mil.
159,66 mil.
Ostali neposlovni prihod
5,44 mil.
5,44 mil.
3,24 mil.
3,24 mil.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
126,59 mil.
126,59 mil.
138,62 mil.
138,62 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
128,80 mil.
128,80 mil.
142,57 mil.
142,57 mil.
Izdaci za porez na dohodak
45,22 mil.
45,22 mil.
40,92 mil.
40,92 mil.
Efektivna porezna stopa
35,72 %
35,72 %
29,52 %
29,52 %
Ostali poslovni rashodi
504,49 mil.
504,49 mil.
417,12 mil.
417,12 mil.
Neto dohodak
41,84 mil.
41,84 mil.
64,04 mil.
64,04 mil.
Neto profitna marža
1,55 %
1,55 %
2,46 %
2,46 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
19,02 mil.
19,02 mil.
22,27 mil.
22,27 mil.
Izdaci za kamate
−67,61 mil.
−67,61 mil.
−65,14 mil.
−65,14 mil.
Neto izdaci za kamate
−48,59 mil.
−48,59 mil.
−42,87 mil.
−42,87 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
194,47 mil.
194,47 mil.
188,62 mil.
188,62 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
325,41 mil.
325,41 mil.
351,93 mil.
351,93 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−1,23 mil.
−1,23 mil.
-
-
Predstojeći događaji
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije