Finance

Listák
EXE:TSE
Extendicare Inc
26,66 CAD
-1,99%
(-0,54) 1 n
okt. 9., 16:00:00 GMT-4  ·   CAD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: EXE…
Megnyitás
27,21 CAD
Magas
27,43 CAD
Alacsony
26,17 CAD
Piaci tőkeérték
2,53 Mrd
Átlagos forgalom
601,48 E
Forgalom
896,49 E
Osztalék
1,98%
Negyedéves osztalék
0,13 CAD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 29.
Árfolyam/nyereség arány
20,42
52 hetes legmagasabb ár
39,14 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
14,46 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,31 CAD
Béta
0,63
Kinnlevő részvények
95,05 M
Alkalmazottak száma
23 E
Megnyitás
27,21 CAD
Magas
27,43 CAD
Alacsony
26,17 CAD
Piaci tőkeérték
2,53 Mrd
Átlagos forgalom
601,48 E
Forgalom
896,49 E
Osztalék
1,98%
Negyedéves osztalék
0,13 CAD
Osztalékfizetés dátuma
2026. szept. 29.
Árfolyam/nyereség arány
20,42
52 hetes legmagasabb ár
39,14 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
14,46 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,31 CAD
Béta
0,63
Kinnlevő részvények
95,05 M
Alkalmazottak száma
23 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Extendicare Inc. is a Canadian for-profit long-term care provider that offers housing, care and related services to seniors. It operates over 100 care facilities and is based in Markham, Ontario. The company operates retirement residences and long-term care facilities under the Extendicare, Esprit Lifestyle and ParaMed brands, with 23,000 employees. In 2006, the company became a real estate investment trust and began trading on the Toronto Stock Exchange under the symbol EXE.UN on November 10, 2006. In 2012, the company completed its conversion from an income trust structure named Extendicare Real Estate Investment Trust to a corporate structure named Extendicare Inc. Extendicare owns and operates dozens of long-term care and retirement facilities, with the majority in Ontario and 11% in Alberta. The company has a number of significant subsidiaries and divisions, including ParaMed, Esprit Lifestyle Communities, Extendicare Assist, Closing the Gap Healthcare Group and its Purchasing Partner Network division, SGP. From January to September 2020, Extendicare paid out about CA$29 million to shareholders. Wikipedia
Extendicare Inc információi
VezérigazgatóMichael Guerriere
Munkavállalók23 E
Alapítva1968
SzékhelyMarkham, Ontario, Kanada
Ágazat-
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 7.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,39 CAD / 0,39 CAD
-0,69%elmaradás
Bevétel/becsült (CAD)
611,04 M / 567,20 M
+7,73%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték CAD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték CAD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
440,28 M
462,03 M
465,22 M
611,04 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
374,37 M
398,90 M
396,20 M
524,86 M
Értékesítés költsége
374,37 M
398,90 M
396,20 M
524,86 M
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
15,13 M
16,28 M
16,17 M
17,86 M
Működési költség
25,05 M
26,56 M
26,27 M
33,95 M
Működési költségek összesen
399,42 M
425,45 M
422,47 M
558,81 M
Működési bevétel
40,85 M
36,58 M
42,76 M
52,23 M
Egyéb nem működési bevétel
-61,00 E
-679,00 E
893,00 E
-8,04 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
34,38 M
35,39 M
49,37 M
38,01 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
36,42 M
35,53 M
41,92 M
36,81 M
Jövedelemadó-ráfordítás
10,26 M
9,81 M
8,64 M
7,16 M
Hatékony adókulcs
29,84%
27,73%
17,50%
18,83%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
24,12 M
25,58 M
40,73 M
30,85 M
Nettó haszonkulcs
5,48%
5,54%
8,76%
5,05%
Egy részvényre jutó eredmény
-
0,29
0,42
0,39
Kamat- és befektetési jövedelem
1,31 M
1,69 M
2,94 M
789,00 E
Kamatköltség
-6,53 M
-2,98 M
-5,02 M
-8,58 M
Nettó kamatkiadások
-5,22 M
-1,30 M
-2,08 M
-7,79 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
9,92 M
10,27 M
10,10 M
16,10 M
EBITDA
50,77 M
44,72 M
50,53 M
68,33 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-10,02 M
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások