Finance

Popisi
ETX:FRA
Etablissements Maurel et Prom SA
8,02 €
−0,31%
(−0,025) 1D
13. lis, 08:00:55 GMT+2  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za ETX...
Otvori
8,02 €
Najviša
8,02 €
Najniža
8,02 €
Trž. kap.
1,67 mlr.
Prosj. kol.
7,00
Količina
0,00
P/E omjer
3,69
52-tjed. najviša
11,28 €
52-tjed. najniža
4,45 €
EPS
2,17 €
Broj djelatnika
809
Otvori
8,02 €
Najviša
8,02 €
Najniža
8,02 €
Trž. kap.
1,67 mlr.
Prosj. kol.
7,00
Količina
0,00
P/E omjer
3,69
52-tjed. najviša
11,28 €
52-tjed. najniža
4,45 €
EPS
2,17 €
Broj djelatnika
809
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Maurel & Prom is an oil company specialising in the production of hydrocarbons. It is listed on Euronext Paris and has its registered office in Paris. The Group generates most of its business in Africa through the exploitation of onshore production assets and a significant stake in SEPLAT, one of Nigeria’s leading indigenous operators. Wikipedia
Etablissements Maurel et Prom SA – informacije
Glavni izvršni direktorOlivier de Langavant
Zaposlenici809
Osnovano1831
Sjedište-
Sektor-
Web-lokacijamaureletprom.fr
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti USD
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti USD
ruj 2025.
pro 2025.
ožu 2026.
lip 2026.
Prihod
144,45 mil.
144,45 mil.
183,06 mil.
183,06 mil.
Trošak prodane robe
-
-
-
-
Trošak prihoda
-
-
-
-
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
−1,23 mil.
−1,23 mil.
-
-
Poslovni rashod
123,07 mil.
123,07 mil.
105,30 mil.
105,30 mil.
Ukupni poslovni rashodi
123,07 mil.
123,07 mil.
105,30 mil.
105,30 mil.
Poslovni prihod
21,38 mil.
21,38 mil.
77,76 mil.
77,76 mil.
Ostali neposlovni prihod
−843,50 tis.
−843,50 tis.
−764,50 tis.
−764,50 tis.
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
196,05 mil.
196,05 mil.
96,61 mil.
96,61 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
64,97 mil.
64,97 mil.
93,65 mil.
93,65 mil.
Izdaci za porez na dohodak
35,54 mil.
35,54 mil.
1,28 mil.
1,28 mil.
Efektivna porezna stopa
18,13 %
18,13 %
1,33 %
1,33 %
Ostali poslovni rashodi
89,64 mil.
89,64 mil.
69,65 mil.
69,65 mil.
Neto dohodak
153,22 mil.
153,22 mil.
91,66 mil.
91,66 mil.
Neto profitna marža
106,08 %
106,08 %
50,07 %
50,07 %
Zarada po dionici
-
-
-
-
Prihod od kamata i ulaganja
565,00 tis.
565,00 tis.
2,53 mil.
2,53 mil.
Izdaci za kamate
−4,79 mil.
−4,79 mil.
−5,60 mil.
−5,60 mil.
Neto izdaci za kamate
−4,22 mil.
−4,22 mil.
−3,07 mil.
−3,07 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
32,77 mil.
32,77 mil.
34,03 mil.
34,03 mil.
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
51,48 mil.
51,48 mil.
107,64 mil.
107,64 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
−60,00 tis.
−60,00 tis.
30,50 tis.
30,50 tis.
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije