insights_auto
Prečo akcie ENT stúpli 4,35%?
Preskúmať podrobnejšiechevron_right
ENT:LON
Entain PLC
446,50 GBX
arrow_upward
+4,35%(+18,60) 1 d.
13. 10., 12:55:44 GMT+1 · GBX
search
Všetky symboly
| Symbol | Cena | Zmena | % zmeny |
|---|
insights_autoGenerujú sa najdôležitejšie štatistiky pre ENT…
Otvoriť
431,60 GBX
Vysoká
450,70 GBX
Nízka
426,10 GBX
Trh. kap.
2,86 mld.
Priem. obj.
5,11 mil.
Objem
1,26 mil.
Dividenda
4,50 %
Štvrťročná dividenda
5,03 GBX
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
20. 8. 2026
Max. za 52 týž.
878,40 GBX
Min. za 52 týž.
405,41 GBX
Výnosy na akciu
-0,90 GBX
Počet zamestnancov
24 tis.
Otvoriť
431,60 GBX
Vysoká
450,70 GBX
Nízka
426,10 GBX
Trh. kap.
2,86 mld.
Priem. obj.
5,11 mil.
Objem
1,26 mil.
Dividenda
4,50 %
Štvrťročná dividenda
5,03 GBX
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
20. 8. 2026
Max. za 52 týž.
878,40 GBX
Min. za 52 týž.
405,41 GBX
Výnosy na akciu
-0,90 GBX
Počet zamestnancov
24 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
www.marketscreener.com
·
pred 22 minútami
MGM Resorts International, Entain's BetMGM Posts 7% Increase in Q3 Net Revenue
TipRanks
·
pred 24 minútami
BetMGM lifts profits and holds guidance as Q3 revenue climbs 7%
Investing.com India
·
pred 45 minútami
BetMGM reports Q3 revenue of $710 million, up 7% year-over-year
TradingView
·
pred 45 minútami
Entain BetMGM Q3 2026 Net Revenue Up 7% To $710 Million
Profil
Entain plc, formerly GVC Holdings, is an international sports betting and gambling company. It is listed on the London Stock Exchange, trading under the ticker LON:ENT, and is a constituent of the FTSE 250 Index. It owns brands such as bwin, Coral, Ladbrokes, PartyPoker, and Sportingbet. Wikipedia
Informácie o subjekte Entain PLC
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci23,6 tis.
Dátum založenia2004
Hlavné sídloDouglas, Anglicko, Spojené kráľovstvo
Odvetvie-