Finance

Listák
ENR:NYSE
Energizer Holdings Inc
21,92 USD
+0,25%
(+0,055) 1 n
21,92 USD
0,00% (0,00)
Zárás utáni
Zárva: okt. 14., 16:00:08 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: ENR…
Megnyitás
21,63 USD
Magas
22,09 USD
Alacsony
21,43 USD
Piaci tőkeérték
1,50 Mrd
Átlagos forgalom
906,56 E
Forgalom
794,03 E
Osztalék
5,47%
Negyedéves osztalék
0,30 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 19.
Árfolyam/nyereség arány
18,63
52 hetes legmagasabb ár
25,35 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
15,75 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,18 USD
Béta
0,79
Kinnlevő részvények
68,48 M
Alkalmazottak száma
6 E
Megnyitás
21,63 USD
Magas
22,09 USD
Alacsony
21,43 USD
Piaci tőkeérték
1,50 Mrd
Átlagos forgalom
906,56 E
Forgalom
794,03 E
Osztalék
5,47%
Negyedéves osztalék
0,30 USD
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 19.
Árfolyam/nyereség arány
18,63
52 hetes legmagasabb ár
25,35 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
15,75 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
1,18 USD
Béta
0,79
Kinnlevő részvények
68,48 M
Alkalmazottak száma
6 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Energizer Holdings Inc információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók6,05 E
Alapítva2015
SzékhelySt. Louis, Missouri, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
6 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: ENR
Tartás
Vásárlás
1
Tartás
5
Eladás
0
12 havi előrejelzés
6 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: ENR.
Legmagasabb
Jelenlegi 21,92 USD
23,00 USD (+4,93%)
Átlagos
20,60 USD (-6,02%)
Legalacsonyabb
18,00 USD (-17,88%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Peter Grom
UBS
Hold
Maintained
23,00 USD
+4,9%
09/13/2026
Dara Mohsenian
Morgan Stanley
Buy
Maintained
21,00 USD
-4,2%
08/06/2026
Max Yates
Morgan Stanley
Buy
Reiterated
21,00 USD
-4,2%
08/06/2026
Brian McNamara
Canaccord Genuity
Hold
Maintained
18,00 USD
-17,9%
08/05/2026
Lauren Lieberman
Barclays
Hold
Maintained
19,00 USD
-13,3%
08/04/2026
Unknown Analyst
Erste Group
Hold
Downgraded
-
-
07/27/2026
Andrea Faria Teixeira
J.P. Morgan
Hold
Maintained
22,00 USD
+0,4%
07/16/2026
Robert Ottenstein
Evercore ISI
Hold
Reiterated
23,00 USD
+4,9%
04/27/2026
Vivek Midha
Citi
Hold
Maintained
-
-
01/29/2026
Legutóbbi jelentés
2026. aug. 4.
Pénzügyi időszak
Negyedév3 2026
0,75 USD / 0,83 USD
-9,24%elmaradás
Bevétel/becsült (USD)
734,10 M / 720,31 M
+1,91%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N3 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
832,80 M
778,90 M
643,30 M
734,10 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
513,00 M
507,00 M
357,40 M
462,50 M
Értékesítés költsége
513,00 M
507,00 M
357,40 M
462,50 M
Kutatási és fejlesztési költségek
8,30 M
7,80 M
7,60 M
7,40 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
162,40 M
182,90 M
146,30 M
163,70 M
Működési költség
185,30 M
204,70 M
166,40 M
183,60 M
Működési költségek összesen
698,30 M
711,70 M
523,80 M
646,10 M
Működési bevétel
134,50 M
67,20 M
119,50 M
88,00 M
Egyéb nem működési bevétel
200,00 E
-
-
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
53,40 M
-4,80 M
21,70 M
49,80 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
92,40 M
27,50 M
80,90 M
48,20 M
Jövedelemadó-ráfordítás
18,50 M
-1,40 M
11,60 M
9,90 M
Hatékony adókulcs
34,64%
29,17%
53,46%
19,88%
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
34,90 M
-3,40 M
10,10 M
39,90 M
Nettó haszonkulcs
4,19%
-0,44%
1,57%
5,44%
Egy részvényre jutó eredmény
1,05
0,31
0,94
0,75
Kamat- és befektetési jövedelem
1,20 M
700,00 E
2,50 M
1,10 M
Kamatköltség
-40,30 M
-39,10 M
-39,30 M
-39,70 M
Nettó kamatkiadások
-39,10 M
-38,40 M
-36,80 M
-38,60 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
151,50 M
96,10 M
131,30 M
117,90 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások