youtube_live
Q2 2027 – zárobky • vydané • Výnos na akciu bol prekonaný +15,03% • Výnosy boli prekonané +6,35%
Zobraziť výsledkychevron_right
EMCURE:NSE
Emcure Pharmaceuticals Ltd
2 210,00 INR
arrow_downward
-1,56%(-35,00) 1 d.
6. 11., 15:30:00 GMT+5:30 · INR
search
Všetky symboly
| Symbol | Cena | Zmena | % zmeny |
|---|
insights_autoGenerujú sa najdôležitejšie štatistiky pre EMCURE…
Otvoriť
2 224,20 INR
Vysoká
2 253,20 INR
Nízka
2 181,10 INR
Trh. kap.
420,97 mld.
Priem. obj.
178,84 tis.
Objem
231,75 tis.
Dividenda
0,16 %
Štvrťročná dividenda
0,90 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
4. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
46,39
Max. za 52 týž.
2 266,40 INR
Min. za 52 týž.
1 312,30 INR
Výnosy na akciu
47,64 INR
Počet zamestnancov
7 tis.
Otvoriť
2 224,20 INR
Vysoká
2 253,20 INR
Nízka
2 181,10 INR
Trh. kap.
420,97 mld.
Priem. obj.
178,84 tis.
Objem
231,75 tis.
Dividenda
0,16 %
Štvrťročná dividenda
0,90 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
4. 9. 2026
Pomer cena/zárobky
46,39
Max. za 52 týž.
2 266,40 INR
Min. za 52 týž.
1 312,30 INR
Výnosy na akciu
47,64 INR
Počet zamestnancov
7 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Yahoo Finance
·
pred 1 dňom
Emcure Pharmaceuticals Ltd (BOM:544210) (Q2 2027) Earnings Call Highlights: Revenue Jumps 24% ...
Investing.com
·
pred 3 dňami
Earnings call transcript: Emcure lifts FY27 outlook as Q2 profit jumps
TradingView
·
pred 3 dňami
EMCURE: Revenue rose 24.3% as EBITDA and PAT growth outpaced sales
Profil
Emcure Pharmaceuticals Limited is an Indian multinational pharmaceutical company, headquartered in Pune. Emcure's product portfolio includes tablets, capsules and injectables. The company produces gynaecology, cardiovascular, oncology and blood therapeutic drugs, HIV antivirals and other anti-infectives, and vitamins and minerals. Wikipedia
Informácie o subjekte Emcure Pharmaceuticals Ltd
Generálny riaditeľSatish Ramanlal Mehta
Zamestnanci6,91 tis.
Dátum založenia16. 4. 1981
Hlavné sídlo-
OdvetvieHealth Care
Odvetvie-
Webemcure.com