Finance

Zoznamy
DHARMAJ:NSE
Dharmaj Crop Guard Ltd
260,55 INR
+0,06%
(+0,15) 1 d.
16. 10., 15:30:00 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre DHARMAJ…
Otvoriť
258,10 INR
Vysoká
262,80 INR
Nízka
258,10 INR
Trh. kap.
8,86 mld.
Priem. obj.
49,76 tis.
Objem
16,44 tis.
Pomer cena/zárobky
14,62
Max. za 52 týž.
311,40 INR
Min. za 52 týž.
210,65 INR
Výnosy na akciu
17,82 INR
Počet zamestnancov
803
Otvoriť
258,10 INR
Vysoká
262,80 INR
Nízka
258,10 INR
Trh. kap.
8,86 mld.
Priem. obj.
49,76 tis.
Objem
16,44 tis.
Pomer cena/zárobky
14,62
Max. za 52 týž.
311,40 INR
Min. za 52 týž.
210,65 INR
Výnosy na akciu
17,82 INR
Počet zamestnancov
803
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Informácie o subjekte Dharmaj Crop Guard Ltd
Generálny riaditeľ-
Zamestnanci803
Dátum založenia2015
Hlavné sídlo-
Odvetvie-
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
3,47 mld.
1,90 mld.
2,34 mld.
3,82 mld.
Cena predaného tovaru
2,72 mld.
1,46 mld.
1,88 mld.
2,83 mld.
Náklady na výnosy
2,72 mld.
1,46 mld.
1,88 mld.
2,83 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
147,12 mil.
144,79 mil.
135,06 mil.
152,37 mil.
Prevádzkové náklady
486,42 mil.
410,30 mil.
393,92 mil.
472,32 mil.
Celkové prevádzkové náklady
3,20 mld.
1,87 mld.
2,27 mld.
3,30 mld.
Prevádzkové príjmy
270,11 mil.
24,46 mil.
62,81 mil.
525,45 mil.
Ostatné neprevádzkové príjmy
360,00 tis.
31,69 mil.
-76,13 mil.
11,32 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
225,44 mil.
9,73 mil.
52,37 mil.
509,94 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
225,44 mil.
9,73 mil.
49,43 mil.
509,94 mil.
Výdavky na daň z príjmu
52,10 mil.
2,17 mil.
12,70 mil.
128,84 mil.
Platná daňová sadzba
23,11 %
22,30 %
24,25 %
25,27 %
Ostatné prevádzkové náklady
291,45 mil.
216,74 mil.
210,73 mil.
271,36 mil.
Čistý príjem
173,34 mil.
7,56 mil.
39,67 mil.
381,10 mil.
Čistá zisková marža
4,99 %
0,40 %
1,70 %
9,97 %
Výnosy na akciu
-
-
-
-
Príjem z úrokov a investícií
-
-
95,93 mil.
-
Úrokové náklady
-45,03 mil.
-46,42 mil.
-
-26,83 mil.
Čisté úrokové náklady
-45,03 mil.
-46,42 mil.
95,93 mil.
-26,83 mil.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
47,85 mil.
48,77 mil.
48,05 mil.
48,59 mil.
EBITDA
317,32 mil.
69,62 mil.
110,10 mil.
573,26 mil.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu