Finance

Popisi
Zašto je CIT pao 2,95%?
Istražite detaljnije
CIT:FRA
Cintas Corp
200,90 €
−2,95%
(−6,10) 1D
6. stu, 08:04:40 GMT+1  ·   EUR
Svi simboli
SimbolCijenaPromjenaPostotna promjena
Generiranje najvažnijih uvida za CIT...
Otvori
200,90 €
Najviša
200,90 €
Najniža
200,90 €
Trž. kap.
89,90 mlr.
Prosj. kol.
55,00
Količina
0,00
52-tjed. najviša
202,25 €
52-tjed. najniža
137,92 €
Broj djelatnika
48 tis.
Otvori
200,90 €
Najviša
200,90 €
Najniža
200,90 €
Trž. kap.
89,90 mlr.
Prosj. kol.
55,00
Količina
0,00
52-tjed. najviša
202,25 €
52-tjed. najniža
137,92 €
Broj djelatnika
48 tis.
Vijesti
Iz web-izvora i od partnera za vijesti
Profil
Cintas Corporation is an American corporation headquartered in Mason, Ohio, which provides a range of products and services to businesses including uniforms, mats, mops, cleaning and restroom supplies, first aid and safety products, fire extinguishers and testing, and safety courses. Cintas is a publicly held company traded on the Nasdaq Global Select Market under the symbol CTAS and is a component of the S&P 500 Index. The company is one of the largest in the industry with 44,500 employees in 2023. In 2020, the company reported $7.09 billion in total revenue. Wikipedia
Cintas Corp – informacije
Glavni izvršni direktorTodd M. Schneider
Zaposlenici48,1 tis.
Osnovano1968
SjedišteMason, Ohio, Sjedinjene Američke Države
SektorIndustrials
IndustryService
Web-lokacijacintas.com
Prethodna izvješćaSve vrijednosti su u valuti USD
Loading Previous Earnings...
Prihod
Neto dohodak
Sve vrijednosti su u valuti USD
stu 2025.
velj 2026.
svi 2026.
kol 2026.
Prihod
2,80 mlr.
2,84 mlr.
2,91 mlr.
3,01 mlr.
Trošak prodane robe
1,39 mlr.
1,39 mlr.
1,42 mlr.
1,46 mlr.
Trošak prihoda
1,39 mlr.
1,39 mlr.
1,42 mlr.
1,46 mlr.
Izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Ukupni izdaci za istraživanje i razvoj
-
-
-
-
Izdaci za prodaju, opći i administrativni izdaci
756,77 mil.
788,55 mil.
792,12 mil.
827,24 mil.
Poslovni rashod
756,77 mil.
788,55 mil.
792,12 mil.
827,24 mil.
Ukupni poslovni rashodi
2,14 mlr.
2,18 mlr.
2,22 mlr.
2,29 mlr.
Poslovni prihod
655,71 mil.
659,90 mil.
688,17 mil.
726,30 mil.
Ostali neposlovni prihod
-
-
-
-
Zarada prije poreza uključujući neuobičajene stavke
628,50 mil.
632,50 mil.
648,43 mil.
689,83 mil.
Zarada prije poreza isključujući neuobičajene stavke
628,50 mil.
632,50 mil.
664,56 mil.
704,24 mil.
Izdaci za porez na dohodak
133,16 mil.
130,00 mil.
137,44 mil.
138,12 mil.
Efektivna porezna stopa
21,19 %
20,55 %
21,20 %
20,02 %
Ostali poslovni rashodi
-
-
-
-
Neto dohodak
495,34 mil.
502,50 mil.
510,99 mil.
551,71 mil.
Neto profitna marža
17,69 %
17,68 %
17,59 %
18,30 %
Zarada po dionici
1,21
1,24
1,29
1,39
Prihod od kamata i ulaganja
866,00 tis.
805,00 tis.
1,23 mil.
2,65 mil.
Izdaci za kamate
−28,08 mil.
−28,21 mil.
−24,84 mil.
−24,71 mil.
Neto izdaci za kamate
−27,21 mil.
−27,41 mil.
−23,61 mil.
−22,06 mil.
Troškovi amortizacije i otpisa
-
-
-
-
Dobit prije kamata, poreza i amortizacije
756,62 mil.
762,07 mil.
758,71 mil.
827,32 mil.
Dobit ili gubitak od prodaje imovine
-
-
-
-
Predstojeći događaji
AI sadržaj može uključivati pogreške. Saznajte više
Googleove aplikacije