Finance

Listák
CIE:BME
CIE Automotive SA
25,30 EUR
-0,59%
(-0,15) 1 n
okt. 12., 17:36:00 GMT+2  ·   EUR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CIE…
Megnyitás
25,55 EUR
Magas
25,70 EUR
Alacsony
25,25 EUR
Piaci tőkeérték
3,02 Mrd
Átlagos forgalom
85,78 E
Forgalom
36,38 E
Osztalék
3,72%
Negyedéves osztalék
0,24 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 3.
Árfolyam/nyereség arány
8,84
52 hetes legmagasabb ár
33,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
24,80 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
2,86 EUR
Kinnlevő részvények
119,81 M
Alkalmazottak száma
28 E
Megnyitás
25,55 EUR
Magas
25,70 EUR
Alacsony
25,25 EUR
Piaci tőkeérték
3,02 Mrd
Átlagos forgalom
85,78 E
Forgalom
36,38 E
Osztalék
3,72%
Negyedéves osztalék
0,24 EUR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 3.
Árfolyam/nyereség arány
8,84
52 hetes legmagasabb ár
33,00 EUR
52 hetes legalacsonyabb ár
24,80 EUR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
2,86 EUR
Kinnlevő részvények
119,81 M
Alkalmazottak száma
28 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
CIE Automotive is a Spanish industrial group specialised in supplying components and subassemblies for the automotive industry. It is listed on the Madrid and Bilbao stock markets, and it has presence in 4 continents and 15 countries. CIE Automotive focuses its activity on seven technologies — Aluminium, Forging, Stamping and Tube Welding, Machining, Plastic, Casting and Roof Systems. Wikipedia
CIE Automotive SA információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók27,6 E
Alapítva1939
Székhely-
ÁgazatAuto Parts
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 24.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2026
0,81 EUR / -
0,00%elmaradás
Bevétel/becsült (EUR)
2,16 Mrd / 1,04 Mrd
+107,67%túlteljesítés
2026. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték EUR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték EUR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
973,90 M
984,25 M
1,05 Mrd
1,05 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
-
-
-
-
Értékesítés költsége
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
-
-
-
-
Működési költség
840,70 M
-
900,30 M
-
Működési költségek összesen
840,70 M
-
900,30 M
-
Működési bevétel
133,20 M
-
152,00 M
-
Egyéb nem működési bevétel
-14,60 M
-
-
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
118,60 M
-
134,20 M
-
EBT, szokatlan tételek nélkül
118,60 M
-
134,20 M
-
Jövedelemadó-ráfordítás
38,20 M
-
37,90 M
-
Hatékony adókulcs
32,21%
-
28,24%
-
Egyéb működési költségek
789,50 M
-
851,80 M
-
Nettó jövedelem
80,40 M
-
96,30 M
-
Nettó haszonkulcs
8,26%
-
9,15%
-
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
-
-
Kamatköltség
-
-
-17,80 M
-
Nettó kamatkiadások
-
-
-17,80 M
-
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
51,20 M
-
48,50 M
-
EBITDA
168,11 M
-
194,59 M
-
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások