CIA:ASX
Champion Iron Ltd
2,06 AUD
arrow_downward
-0,48%(-0,0100) 1 n
nov. 6., 16:10:28 GMT+11 · AUD
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CIA…
Megnyitás
2,02 AUD
Magas
2,08 AUD
Alacsony
1,97 AUD
Piaci tőkeérték
1,15 Mrd
Átlagos forgalom
3,01 M
Forgalom
4,87 M
Osztalék
4,43%
Negyedéves osztalék
0,02 AUD
Osztalékfizetés dátuma
2024. jún. 13.
Árfolyam/nyereség arány
503,67
52 hetes legmagasabb ár
6,68 AUD
52 hetes legalacsonyabb ár
1,72 AUD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,00 AUD
Kinnlevő részvények
560,05 M
Alkalmazottak száma
457
Megnyitás
2,02 AUD
Magas
2,08 AUD
Alacsony
1,97 AUD
Piaci tőkeérték
1,15 Mrd
Átlagos forgalom
3,01 M
Forgalom
4,87 M
Osztalék
4,43%
Negyedéves osztalék
0,02 AUD
Osztalékfizetés dátuma
2024. jún. 13.
Árfolyam/nyereség arány
503,67
52 hetes legmagasabb ár
6,68 AUD
52 hetes legalacsonyabb ár
1,72 AUD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,00 AUD
Kinnlevő részvények
560,05 M
Alkalmazottak száma
457
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Kalkine
·
2 nappal ezelőtt
Champion Iron (ASX:CIA) Shares Climb: Record Quarterly Sales Reported
TheBull.com.au
·
2 nappal ezelőtt
Champion Iron Shares Fall To Lowest Level In Six Years: The Latest Look
Champion Iron Ltd információi
VezérigazgatóDavid Cataford
Munkavállalók457
Alapítva2006
Székhely-
ÁgazatMaterials
Szektor-
Webhelychampioniron.com