Finance

Listák
Miért emelkedett a(z) CHRS ennyivel: 3,88%?
Ásson mélyebbre
CHRS:NASDAQ
Coherus Oncology Inc
1,07 USD
+3,88%
(+0,040) 1 n
1,02 USD
-4,67% (-0,050)
Nyitás előtt
Zárva: okt. 13., 16:00:01 GMT-4  ·   USD
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CHRS…
Megnyitás
1,06 USD
Magas
1,08 USD
Alacsony
1,00 USD
Piaci tőkeérték
165,32 M
Átlagos forgalom
1,40 M
Forgalom
19,38 E
52 hetes legmagasabb ár
2,62 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,97 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,03 USD
Béta
0,98
Kinnlevő részvények
154,50 M
Alkalmazottak száma
144
Megnyitás
1,06 USD
Magas
1,08 USD
Alacsony
1,00 USD
Piaci tőkeérték
165,32 M
Átlagos forgalom
1,40 M
Forgalom
19,38 E
52 hetes legmagasabb ár
2,62 USD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,97 USD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
-1,03 USD
Béta
0,98
Kinnlevő részvények
154,50 M
Alkalmazottak száma
144
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Coherus Oncology Inc információi
VezérigazgatóDennis Lanfear
Munkavállalók144
Alapítva2010
SzékhelyRedwood City, Kalifornia, Egyesült Államok
Ágazat-
Elemzői értékelések
4 elemző részvényértékelései alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: CHRS
Erős vétel
Vásárlás
4
Tartás
0
Eladás
0
12 havi előrejelzés
4 Wall Street-i elemző 12 hónapos árfolyamcéljai alapján a következőre vonatkozóan az elmúlt 3 hónapban: CHRS.
Legmagasabb
Jelenlegi 1,07 USD
10,00 USD (+834,58%)
Átlagos
7,75 USD (+624,30%)
Legalacsonyabb
4,00 USD (+273,83%)
Elemző
Javaslat
Művelet
Árcél
Vetített
Dátum
Douglas Tsao
H.C. Wainwright
Buy
Reiterated
7,00 USD
+554,2%
09/21/2026
Jason McCarthy
Maxim Group
Buy
Maintained
4,00 USD
+273,8%
08/06/2026
Paul Jeng
Guggenheim
Buy
Maintained
10,00 USD
+834,6%
08/06/2026
Jay Olson
Oppenheimer
Buy
Maintained
10,00 USD
+834,6%
08/06/2026
Michael Nedelcovych
TD Cowen
Buy
Maintained
-
-
05/28/2026
Korábbi jelentésekMinden érték USD pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték USD pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
11,57 M
12,75 M
12,31 M
14,31 M
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
3,72 M
4,04 M
3,81 M
4,24 M
Értékesítés költsége
3,72 M
4,04 M
3,81 M
4,24 M
Kutatási és fejlesztési költségek
27,25 M
30,97 M
21,54 M
21,45 M
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
22,83 M
21,01 M
23,10 M
20,95 M
Működési költség
50,08 M
51,98 M
44,65 M
42,40 M
Működési költségek összesen
53,80 M
56,03 M
48,46 M
46,64 M
Működési bevétel
-42,23 M
-43,28 M
-36,15 M
-32,33 M
Egyéb nem működési bevétel
2,14 M
-5,22 M
1,40 M
1,31 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
-44,52 M
-46,35 M
-36,94 M
-33,35 M
EBT, szokatlan tételek nélkül
-42,42 M
-43,75 M
-36,94 M
-33,35 M
Jövedelemadó-ráfordítás
-
-
-
-
Hatékony adókulcs
-
-
-
-
Egyéb működési költségek
-
-
-
-
Nettó jövedelem
-35,53 M
-37,64 M
-38,33 M
-20,63 M
Nettó haszonkulcs
-307,07%
-295,29%
-311,35%
-144,20%
Egy részvényre jutó eredmény
-0,33
-0,34
-0,25
-0,19
Kamat- és befektetési jövedelem
-
7,00 M
-
-
Kamatköltség
-2,32 M
-2,25 M
-2,19 M
-2,32 M
Nettó kamatkiadások
-2,32 M
4,75 M
-2,19 M
-2,32 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
-
-
-
-
EBITDA
-41,27 M
-42,38 M
-35,27 M
-31,47 M
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-338,32 M
-
-
Bennfentes tranzakciók
A bennfentes tranzakciók adatai külső forrásokból származnak. További információ
Bennfentes
Pozíció
Típus
Dátum
Részvények
Összeg
1. oldal
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások