Finance

Listák
Miért csökkent a(z) CHENNPETRO ennyivel: 2,36%?
Ásson mélyebbre
CHENNPETRO:NSE
Chennai Petroleum Corporation Ltd
1 409,90 INR
-2,36%
(-34,10) 1 n
okt. 16., 15:30:02 GMT+5:30  ·   INR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CHENNPETRO…
Megnyitás
1 444,60 INR
Magas
1 448,30 INR
Alacsony
1 391,80 INR
Piaci tőkeérték
209,50 Mrd
Átlagos forgalom
2,60 M
Forgalom
1,45 M
Osztalék
4,40%
Negyedéves osztalék
15,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 7.
Árfolyam/nyereség arány
5,03
52 hetes legmagasabb ár
1 677,50 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
716,80 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
280,29 INR
Kinnlevő részvények
148,91 M
Alkalmazottak száma
1 E
Megnyitás
1 444,60 INR
Magas
1 448,30 INR
Alacsony
1 391,80 INR
Piaci tőkeérték
209,50 Mrd
Átlagos forgalom
2,60 M
Forgalom
1,45 M
Osztalék
4,40%
Negyedéves osztalék
15,50 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. aug. 7.
Árfolyam/nyereség arány
5,03
52 hetes legmagasabb ár
1 677,50 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
716,80 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
280,29 INR
Kinnlevő részvények
148,91 M
Alkalmazottak száma
1 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
Chennai Petroleum Corporation Limited, formerly known as Madras Refineries Limited, is a subsidiary of Indian Oil Corporation Limited which is under the ownership of Ministry of Petroleum and Natural Gas of the Government of India. It is headquartered in Chennai, India. It was formed as a joint venture in 1965 between the Government of India, Amoco and National Iranian Oil Company, having a shareholding in the ratio 74%: 13%: 13% respectively. From the grassroots stage CPCL Refinery was set up with an installed capacity of 2.5 million tonnes per year in a record time of 27 months at a cost of ₹430 million without any time or cost overrun. Wikipedia
Chennai Petroleum Corporation Ltd információi
Vezérigazgató-
Munkavállalók1,4 E
Alapítva1965. nov. 18.
Székhely-
Ágazat-
Webhelycpcl.co.in
Legutóbbi jelentés
2026. júl. 23.
Pénzügyi időszak
Negyedév1 2027
- / -
Bevétel/becsült (INR)
273,69 Mrd / -
2027. pénzügyi év, N1 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték INR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték INR pénznemben
2025. szept.
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
Bevétel
163,27 Mrd
156,83 Mrd
168,17 Mrd
273,69 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
145,22 Mrd
136,10 Mrd
144,95 Mrd
251,89 Mrd
Értékesítés költsége
145,22 Mrd
136,10 Mrd
144,95 Mrd
251,89 Mrd
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
1,40 Mrd
1,73 Mrd
1,65 Mrd
1,41 Mrd
Működési költség
8,12 Mrd
7,53 Mrd
963,60 M
7,81 Mrd
Működési költségek összesen
153,35 Mrd
143,62 Mrd
145,91 Mrd
259,69 Mrd
Működési bevétel
9,93 Mrd
13,21 Mrd
22,26 Mrd
14,00 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
62,40 M
290,10 M
-291,50 M
177,00 M
EBT, szokatlan tételekkel együtt
9,82 Mrd
13,31 Mrd
19,13 Mrd
13,80 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
9,82 Mrd
13,31 Mrd
18,91 Mrd
13,80 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
2,63 Mrd
3,30 Mrd
4,91 Mrd
3,49 Mrd
Hatékony adókulcs
26,76%
24,77%
25,66%
25,28%
Egyéb működési költségek
5,21 Mrd
4,22 Mrd
-2,19 Mrd
4,85 Mrd
Nettó jövedelem
7,19 Mrd
10,02 Mrd
14,22 Mrd
10,31 Mrd
Nettó haszonkulcs
4,40%
6,39%
8,45%
3,77%
Egy részvényre jutó eredmény
-
-
-
-
Kamat- és befektetési jövedelem
-
-
288,40 M
-
Kamatköltség
-339,60 M
-326,50 M
-163,70 M
-521,40 M
Nettó kamatkiadások
-339,60 M
-326,50 M
124,70 M
-521,40 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
1,52 Mrd
1,57 Mrd
1,46 Mrd
1,55 Mrd
EBITDA
11,44 Mrd
14,70 Mrd
23,76 Mrd
15,52 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások