insights_auto
Miért emelkedett a(z) CEMX ennyivel: 2,06%?
Ásson mélyebbrechevron_right
CEMX:TSE
CEMATRIX Corp
0,50 CAD
arrow_upward
+2,06%(+0,0100) 1 n
okt. 9., 16:00:00 GMT-4 · CAD
search
Minden szimbólum
| Szimbólum | Ár | Változás | Változás %-ban |
|---|
insights_autoLegfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CEMX…
Megnyitás
0,48 CAD
Magas
0,50 CAD
Alacsony
0,48 CAD
Piaci tőkeérték
73,21 M
Átlagos forgalom
149,95 E
Forgalom
96,50 E
Árfolyam/nyereség arány
12,97
52 hetes legmagasabb ár
0,59 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,32 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,04 CAD
Béta
0,37
Kinnlevő részvények
149,73 M
Alkalmazottak száma
64
Megnyitás
0,48 CAD
Magas
0,50 CAD
Alacsony
0,48 CAD
Piaci tőkeérték
73,21 M
Átlagos forgalom
149,95 E
Forgalom
96,50 E
Árfolyam/nyereség arány
12,97
52 hetes legmagasabb ár
0,59 CAD
52 hetes legalacsonyabb ár
0,32 CAD
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
0,04 CAD
Béta
0,37
Kinnlevő részvények
149,73 M
Alkalmazottak száma
64
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Kalkine Media
·
20 órával ezelőtt
Can CEMATRIX Corporation (TSX:CEMX) Build Momentum With Foamed Concrete Solutions?
CEMATRIX Corp információi