Finance

Zoznamy
Q2 2027 – zárobky • vydané • Výnos na akciu bol prekonaný +45,60% • Výnosy boli prekonané +1,99%
Zobraziť výsledky
CEATLTD:NSE
CEAT Ltd
3 205,80 INR
-4,53%
(-152,10) 1 d.
15. 10., 12:40:02 GMT+5:30  ·   INR
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre CEATLTD…
Otvoriť
3 277,10 INR
Vysoká
3 300,00 INR
Nízka
3 186,70 INR
Trh. kap.
129,33 mld.
Priem. obj.
54,46 tis.
Objem
278,46 tis.
Dividenda
1,09 %
Štvrťročná dividenda
8,75 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
31. 7. 2026
Pomer cena/zárobky
21,95
Max. za 52 týž.
4 438,00 INR
Min. za 52 týž.
3 061,20 INR
Výnosy na akciu
146,08 INR
Akcie v obehu
40,45 mil.
Počet zamestnancov
10 tis.
Otvoriť
3 277,10 INR
Vysoká
3 300,00 INR
Nízka
3 186,70 INR
Trh. kap.
129,33 mld.
Priem. obj.
54,46 tis.
Objem
278,46 tis.
Dividenda
1,09 %
Štvrťročná dividenda
8,75 INR
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
31. 7. 2026
Pomer cena/zárobky
21,95
Max. za 52 týž.
4 438,00 INR
Min. za 52 týž.
3 061,20 INR
Výnosy na akciu
146,08 INR
Akcie v obehu
40,45 mil.
Počet zamestnancov
10 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Investing.com
Investing.com
·
pred 2 hodinami
Why is CEAT stock falling today?
Profil
CEAT Limited is an Indian multinational tyre manufacturing company owned by the RPG Group. It was established in 1924 in Turin, Italy, and acquired by RPG Group in 1982. CEAT produces over 48 million tyres a year and manufactures them for cars, two-wheelers, trucks, buses, light commercial vehicles, earth-movers, forklifts, tractors, trailers, and auto-rickshaws. The current capacity of CEAT tyres plants is over 800 tonnes per day. The company has manufacturing plants in Halol, Butibori, Bhandup, Nashik, Ambernath, and Chennai. Wikipedia
Informácie o subjekte CEAT Ltd
Generálny riaditeľAnant Goenka
Zamestnanci10,2 tis.
Dátum založenia1958
Hlavné sídlo-
OdvetvieAuto Parts
Posledný report
Práve vydané
Dnes, 12:30
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2027
30,02 INR / 20,62 INR
+45,60%nárast
Porovnanie výnosov s odhadom (INR)
47,62 mld. / 46,69 mld.
+1,99%nárast
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2027
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene INR
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene INR
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
37,73 mld.
41,57 mld.
42,19 mld.
43,18 mld.
Cena predaného tovaru
22,29 mld.
24,97 mld.
26,79 mld.
28,54 mld.
Náklady na výnosy
22,29 mld.
24,97 mld.
26,79 mld.
28,54 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
2,62 mld.
2,82 mld.
6,26 mld.
2,96 mld.
Prevádzkové náklady
12,15 mld.
12,84 mld.
11,18 mld.
12,85 mld.
Celkové prevádzkové náklady
34,43 mld.
37,82 mld.
37,97 mld.
41,39 mld.
Prevádzkové príjmy
3,30 mld.
3,75 mld.
4,22 mld.
1,79 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
38,60 mil.
60,50 mil.
-197,70 mil.
60,00 mil.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
2,54 mld.
2,23 mld.
3,45 mld.
370,00 mil.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
2,54 mld.
2,81 mld.
3,67 mld.
440,00 mil.
Výdavky na daň z príjmu
679,50 mil.
676,10 mil.
1,01 mld.
330,00 mil.
Platná daňová sadzba
26,79 %
30,32 %
29,37 %
89,19 %
Ostatné prevádzkové náklady
7,79 mld.
8,14 mld.
3,09 mld.
8,03 mld.
Čistý príjem
1,86 mld.
1,56 mld.
2,44 mld.
40,00 mil.
Čistá zisková marža
4,93 %
3,75 %
5,78 %
0,09 %
Výnosy na akciu
45,98
48,50
62,19
2,94
Príjem z úrokov a investícií
-
-
77,20 mil.
-
Úrokové náklady
-869,60 mil.
-1,05 mld.
-703,20 mil.
-1,46 mld.
Čisté úrokové náklady
-869,60 mil.
-1,05 mld.
-626,00 mil.
-1,46 mld.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
1,74 mld.
1,88 mld.
1,84 mld.
1,86 mld.
EBITDA
4,92 mld.
4,85 mld.
5,61 mld.
3,53 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu