Finance

Listák
Nyereség – Q2 2027 • kiadva • Az EPS túl lett teljesítve +45,60% • Bevétel túlteljesítése +2,10%
Eredmények megtekintése
CEATLTD:NSE
CEAT Ltd
3 316,90 INR
+2,94%
(+94,80) 1 n
okt. 16., 12:55:52 GMT+5:30  ·   INR
Minden szimbólum
SzimbólumÁrVáltozásVáltozás %-ban
Legfontosabb statisztikák generálása a következőhöz: CEATLTD…
Megnyitás
3 232,50 INR
Magas
3 366,90 INR
Alacsony
3 232,50 INR
Piaci tőkeérték
133,81 Mrd
Átlagos forgalom
58,39 E
Forgalom
162,37 E
Osztalék
1,06%
Negyedéves osztalék
8,75 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 31.
Árfolyam/nyereség arány
22,71
52 hetes legmagasabb ár
4 438,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
3 061,20 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
146,08 INR
Kinnlevő részvények
40,45 M
Alkalmazottak száma
10 E
Megnyitás
3 232,50 INR
Magas
3 366,90 INR
Alacsony
3 232,50 INR
Piaci tőkeérték
133,81 Mrd
Átlagos forgalom
58,39 E
Forgalom
162,37 E
Osztalék
1,06%
Negyedéves osztalék
8,75 INR
Osztalékfizetés dátuma
2026. júl. 31.
Árfolyam/nyereség arány
22,71
52 hetes legmagasabb ár
4 438,00 INR
52 hetes legalacsonyabb ár
3 061,20 INR
EPS (egy részvényre jutó eredmény)
146,08 INR
Kinnlevő részvények
40,45 M
Alkalmazottak száma
10 E
Hírek, történetek
Internetes forrásokból és hírszolgáltató partnerektől
Profil
CEAT Limited is an Indian multinational tyre manufacturing company owned by the RPG Group. It was established in 1924 in Turin, Italy, and acquired by RPG Group in 1982. CEAT produces over 48 million tyres a year and manufactures them for cars, two-wheelers, trucks, buses, light commercial vehicles, earth-movers, forklifts, tractors, trailers, and auto-rickshaws. The current capacity of CEAT tyres plants is over 800 tonnes per day. The company has manufacturing plants in Halol, Butibori, Bhandup, Nashik, Ambernath, and Chennai. Wikipedia
CEAT Ltd információi
VezérigazgatóAnant Goenka
Munkavállalók10,2 E
Alapítva1958
Székhely-
ÁgazatAuto Parts
Webhelyceat.com
Legutóbbi jelentés
2026. okt. 15.
Pénzügyi időszak
Negyedév2 2027
30,02 INR / 20,62 INR
+45,60%túlteljesítés
Bevétel/becsült (INR)
47,67 Mrd / 46,69 Mrd
+2,10%túlteljesítés
2027. pénzügyi év, N2 – Eredménybeszámoló
Várakozás az eredménybeszámolóra
Áttekintés
A legfrissebb hírekből és jelentésekből származó statisztikák
Korábbi jelentésekMinden érték INR pénznemben
Loading Previous Earnings...
Bevétel
Nettó jövedelem
Minden érték INR pénznemben
2025. dec.
2026. márc.
2026. jún.
2026. szept.
Bevétel
41,57 Mrd
42,19 Mrd
43,18 Mrd
47,67 Mrd
Eladott termékekkel kapcsolatos költségek
24,97 Mrd
26,79 Mrd
28,54 Mrd
31,15 Mrd
Értékesítés költsége
24,97 Mrd
26,79 Mrd
28,54 Mrd
-
Kutatási és fejlesztési költségek
-
-
-
-
Kutatási és fejlesztési költségek összesen
-
-
-
-
Értékesítési, általános és adminisztrációs költségek
2,82 Mrd
6,26 Mrd
2,96 Mrd
3,21 Mrd
Működési költség
12,84 Mrd
11,18 Mrd
12,85 Mrd
13,83 Mrd
Működési költségek összesen
37,82 Mrd
37,97 Mrd
41,39 Mrd
44,98 Mrd
Működési bevétel
3,75 Mrd
4,22 Mrd
1,79 Mrd
2,69 Mrd
Egyéb nem működési bevétel
60,50 M
-197,70 M
60,00 M
-
EBT, szokatlan tételekkel együtt
2,23 Mrd
3,45 Mrd
370,00 M
1,64 Mrd
EBT, szokatlan tételek nélkül
2,81 Mrd
3,67 Mrd
440,00 M
1,77 Mrd
Jövedelemadó-ráfordítás
676,10 M
1,01 Mrd
330,00 M
520,00 M
Hatékony adókulcs
30,32%
29,37%
89,19%
31,71%
Egyéb működési költségek
8,14 Mrd
3,09 Mrd
8,03 Mrd
-
Nettó jövedelem
1,56 Mrd
2,44 Mrd
40,00 M
1,12 Mrd
Nettó haszonkulcs
3,75%
5,78%
0,09%
2,35%
Egy részvényre jutó eredmény
48,50
62,19
2,94
30,02
Kamat- és befektetési jövedelem
-
77,20 M
-
-
Kamatköltség
-1,05 Mrd
-703,20 M
-1,46 Mrd
-870,00 M
Nettó kamatkiadások
-1,05 Mrd
-626,00 M
-1,46 Mrd
-870,00 M
Értékcsökkenési és amortizációs díjak
1,88 Mrd
1,84 Mrd
1,86 Mrd
1,93 Mrd
EBITDA
4,85 Mrd
5,61 Mrd
3,53 Mrd
4,58 Mrd
Eszközök értékesítéséből származó nyereség vagy veszteség
-
-
-
-
Az AI-tartalmak hibákat tartalmazhatnak. További információ
Google-alkalmazások