Finance

Zoznamy
CCU:NYSE
Compania Cervecerias Unidas, S.A. Common Stock
10,62 USD
+0,57%
(+0,060) 1 d.
15. 10., 10:24:52 GMT-4  ·   USD
Všetky symboly
SymbolCenaZmena% zmeny
Generujú sa najdôležitejšie štatistiky pre CCU…
Otvoriť
10,54 USD
Vysoká
10,68 USD
Nízka
10,46 USD
Trh. kap.
1,97 mld.
Priem. obj.
122,74 tis.
Objem
25,90 tis.
Dividenda
3,45 %
Štvrťročná dividenda
0,09 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
26. 5. 2025
Pomer cena/zárobky
18,57
Max. za 52 týž.
15,36 USD
Min. za 52 týž.
10,25 USD
Výnosy na akciu
0,57 USD
Beta
0,45
Akcie v obehu
184,75 mil.
Počet zamestnancov
9 tis.
Otvoriť
10,54 USD
Vysoká
10,68 USD
Nízka
10,46 USD
Trh. kap.
1,97 mld.
Priem. obj.
122,74 tis.
Objem
25,90 tis.
Dividenda
3,45 %
Štvrťročná dividenda
0,09 USD
Prvý obchodný deň po vyplatení dividendy
26. 5. 2025
Pomer cena/zárobky
18,57
Max. za 52 týž.
15,36 USD
Min. za 52 týž.
10,25 USD
Výnosy na akciu
0,57 USD
Beta
0,45
Akcie v obehu
184,75 mil.
Počet zamestnancov
9 tis.
Spravodajstvo
Z internetových zdrojov a od spravodajských partnerov
Profil
Compañía Cervecerías Unidas S.A. is a Chilean producer of diversified beverages founded in 1902. The company produces both alcoholic and non-alcoholic beverages, also operating in the food sector. They have operations in Chile, Argentina, Bolivia, Colombia, Paraguay, Uruguay and Peru. CCU is notably far from obscurity in South America and is somewhat diverse. It is Chile's largest brewer, the second largest soft drink producer, the second largest wine producer, the largest bottler of mineral water and fruit-based beverages in Chile, one of the largest pisco producers in the region, and it participates in the candy manufacturing business. CCU is the second-largest brewer in Argentina and also participates in the cider, spirits and wine industries. In Uruguay and Paraguay, the Company is present in the beer, mineral and bottled water, soft drinks and fruit-based beverage categories. In Bolivia, CCU participates in the beer, water, soft drinks and malt beverage categories. In Colombia, the Company participates in the beer industry and in Peru, in the pisco industry. Wikipedia
Informácie o subjekte Compania Cervecerias Unidas, S.A. Common Stock
Generálny riaditeľJose Patricio Jottar Nasrallah
Zamestnanci9,18 tis.
Dátum založenia1902
Hlavné sídloLas Condes, Región hlavného mesta Santiago, Čile
Odvetvie-
Hodnotenia analytikov
Na základe hodnotení akcií CCU od 4 analytikov, ktoré poskytli za posledné tri mesiace
Dôrazné odporúčanie predať
Nákup
0
Odloženie nákupu a predaja
0
Predaj
4
Prognóza na 12 mesiacov
Na základe údajov od 4 analytikov z Wall Street, ktorí ponúkali 12‑mesačné cieľové ceny akcií CCU v posledných troch mesiacoch.
Najvyššia
Aktuálna 10,62 USD
13,00 USD (+22,41%)
Priemerná
10,86 USD (+2,26%)
Najnižšia
9,05 USD (-14,78%)
Analytik
Odporúčanie
Akcia
Cieľová cena
Predpokladané
Dátum
Sorabh Daga
HSBC
Sell
Downgraded
10,00 USD
-5,8%
09/21/2026
Lucas Ferreira
J.P. Morgan
Sell
Maintained
13,00 USD
+22,4%
08/31/2026
Fernando Olvera
Bank of America Securities
Sell
Reiterated
11,40 USD
+7,3%
08/27/2026
Thiago Bortoluci
Goldman Sachs
Sell
Reiterated
9,05 USD
-14,8%
08/24/2026
Posledný report
5. 8. 2026
Fiškálne obdobie
štvrť.2 2026
-56,10 CLP / -53,33 CLP
-5,19%pokles
Porovnanie výnosov s odhadom (CLP)
607,80 mld. / 604,34 mld.
+0,57%nárast
Hovor o zárobkoch za 2. štvrťrok fiškálneho roka 2026
Čaká sa na hovor o zárobkoch
Rýchly prehľad
Štatistiky z najnovších správ a reportov
Predchádzajúce reportyVšetky hodnoty v mene CLP
Loading Previous Earnings...
Výnosy
Čistý príjem
Všetky hodnoty v mene CLP
9/2025
12/2025
3/2026
6/2026
Výnosy
658,63 mld.
853,41 mld.
819,52 mld.
607,80 mld.
Cena predaného tovaru
378,69 mld.
460,77 mld.
431,99 mld.
354,97 mld.
Náklady na výnosy
378,69 mld.
460,77 mld.
431,99 mld.
354,97 mld.
Náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Celkové náklady na výskum a vývoj
-
-
-
-
Náklady na predaj, všeobecné činnosti a administratívu
169,82 mld.
206,17 mld.
209,80 mld.
179,19 mld.
Prevádzkové náklady
239,55 mld.
300,06 mld.
290,60 mld.
267,32 mld.
Celkové prevádzkové náklady
618,24 mld.
760,83 mld.
722,59 mld.
622,29 mld.
Prevádzkové príjmy
40,38 mld.
92,59 mld.
96,93 mld.
-14,49 mld.
Ostatné neprevádzkové príjmy
-2,55 mld.
-2,59 mld.
-2,87 mld.
-11,45 mld.
Zárobky pred zdanením vrátane nezvyčajných položiek
8,38 mld.
84,26 mld.
77,27 mld.
-42,88 mld.
Zárobky pred zdanením bez nezvyčajných položiek
8,19 mld.
81,88 mld.
76,48 mld.
-36,98 mld.
Výdavky na daň z príjmu
-12,30 mld.
17,93 mld.
18,22 mld.
-22,40 mld.
Platná daňová sadzba
-146,80 %
21,27 %
23,58 %
52,24 %
Ostatné prevádzkové náklady
69,73 mld.
93,88 mld.
80,80 mld.
88,13 mld.
Čistý príjem
15,50 mld.
55,10 mld.
53,86 mld.
-20,71 mld.
Čistá zisková marža
2,35 %
6,46 %
6,57 %
-3,41 %
Výnosy na akciu
41,90
149,10
145,80
-56,10
Príjem z úrokov a investícií
5,39 mld.
4,65 mld.
5,02 mld.
4,86 mld.
Úrokové náklady
-20,33 mld.
-20,71 mld.
-18,33 mld.
-16,36 mld.
Čisté úrokové náklady
-14,94 mld.
-16,06 mld.
-13,31 mld.
-11,49 mld.
Poplatky za odpisy a amortizáciu
-
-
-
-
EBITDA
65,30 mld.
129,10 mld.
131,47 mld.
20,22 mld.
Zisk alebo strata z predaja aktív
-
-
-
-
Transakcie osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme
Údaje o transakciách osôb s prístupom k neverejným informáciám o firme pochádzajú zo zdrojov tretích strán. Ďalšie informácie
Osoba s prístupom k neverejným informáciám o firme
Pozícia
Typ
Dátum
Akcie
Suma
1. strana
V obsahu od umelej inteligencie môžu byť chyby. Ďalšie informácie
Aplikácie Googlu